سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | کم شنوایی | پیر گوشی | سمعک پشت گوشی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند ||Info@hisamak.com

بهترین سمعک های جهان

خانه » blog » بهترین سمعک های جهان

بهترین سمعک های جهان

بهترین سمعک های جهان

در این مقاله که هر هفته به روز می شود، تیم بررسی “های سمعک” بهترین سمعک های جهان را مورد آنالیز و بررسی قرار می دهد. مشخص است که بررسی بهترین سمعک های جهان ، صرفا جهت آگاهی بیشتر شما خواننده ارجمند “های سمع” می باشد تا بتوانید با انتخاب و خرید دقیق، ارتباط بهتری را برای خود و جامعه ایرانی، فراهم آورید.

ملاک انتخاب بهترین سمعک های جهان 

ما سمعکها را بر اساس ویژگیهای زیر ارزیابی می کنیم و سپس به قضاوت کلی در مورد امتیازهای کسب شده می پردازیم. برخی از این ویژگیها عبارتند از:

1- نویز زمینه ای

2- عملکرد سمعک در مقابل تلفن

3- وضوح صدا

4- قابل اعتماد بودن محصول در شرایط مختلف

5- عملکرد موسیقیایی سمعک

6- راحتی در پوشیدن

7- سهولت در استفاده و بکارگیری

8- تغییر در درک صدا پس از استفاده

9- نظر شنوایی شناس

10- قیمت و مقرون به صرفه بودن

طبقه بندی بهترین سمعک های جهان

1- Phonak Audéo Q 312 Q90    Audeo q 312

یک سمعک معقول از کمپانی فوناک سوییس که با رسیور RIE و دکمه پوش باتن و طراحی زیبا خود نمایی می کند. این سمعک با باطری یکبار مصرف و سایز 312 در بازار موجو است. قابلیت سینک شدن با محیط و میکروفون جهت دار از جمله ویژگیهای این محبوب سوییسی است.

2- Phonak Naída Q SP Q70      Naida q sp

نایدا سالهاست که برای فوناک می درخشد. این سمعک پر قدرت هم ساخت کمپانی فوناک می باشد. باطری یکبار مصرف، تله کویل ، پوش باتن  و ولوم کنترل از ویژگیهای این پرچمدار سوییسیها است.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]کلیه حقوق این بررسیها به “های سمعک” تعلق دارد و هرگون کپی برداری و استفاده در سایر وبسایتها، حق پیگرد را برای ما محفوظ می دارد.[/box]

3- Oticon Alta Pro RITE        Alta rite

آلتا آبروی اتیکن است. این سمعک محبوب و پرقابلیت توانسته یک سر و گردن از رقبای هم قیمت خود، بالاتر حرکت کند. این سمعک ریک را می توان با یک بیت توضیح داد که آنچه خوبان همه دارند، تو یکجا داری!

4- ReSound LiNX 61 7         Resound linx 9

این محبوب دانمارکی جزو بهترین سمعکهای ساخته شده برای آیفون (made for iphone) است.

5- Oticon Nera Pro miniRITE  Alta minirite

این کوچک بی همتا با قابلیت Ip Rating و رسیور RIC خود، محبوترین نقلی دنیا لقب گرفته است.

6- Unitron Moxi Kiss 20             Moxi kiss

زیباترین محصول یونیترون، این کوچک زیبا، با فنآوریهای به روز توانسته خود را در بین بزرگان جای دهد و رتبه ششم طبقه بندی “های سمعک” را به خود اختصاص دهد.

7- Starkey Halo RIC 13 i110      Ric312

گروه آستین و برند خیریه استارکی با ارایه سمعک “هیلو” به بازار توانست توجهات را به سمت این محصول ساخته شده برای آیفون جلب نماید. گرچه در سایز و اندازه این سمعک، حرف و حدیثهایی وجود دارد، لیکن عملکرد شگفت آور این محصول در حذف فیدبک در نوع خود بینظیر است.

8- Oticon Chili SP9                   Chili 

محصول قدرتمند اتیکن، این دانمارکی اصیل که راه حلی مطمئن برای کاهش شنواییهای عمیق و شدید می باشد، در رده هشتم طبقه بندی های سمعک قرار می گیرد.

9- Beltone Ally 4 64 w             Beltone RIE Hearing Aid

این محصول رنج متوسط قیمتی بلتون، از خاک دانمارک بوی یانکیها را می دهد. ساخت زمخت و تکنولوژی برتر این سمعک، کشوری جز آمریکا، خواستگاه بلتون، را به ذهن متبادر نمی سازد. های سمعک این سمعک را جزو ده سمعک برتر جهان ارزیابی می نماید.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

تیم بررسی تخصصی های سمعک ، بصورت هفتگی سمعکها را ببرسی می نماید. بدیهی است برخی موارد از قلم می افتد. های سمعک بدین وسیله اعلام می دارد، این بررسیها جنبه اطلاع رسانی دارد و شما خواننده گرامی برای انتخاب سمعک مناسب با شنوایی شناس خود مشورت نمایید.

تلگرام های سمعک

تلگرام های سمعک

روی ستاره ها کلیک کنید و به های سمعک رای بدهید
  • بهترین سمعک های جهان
5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 بازدید مجدد)

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن