آخرین خبرها
خانه / اخبار گوش و شنوایی / بهترین کلینیک شنوایی

بهترین کلینیک شنوایی

بهترین کلینیک شنوایی

بهترین مرکز ارزیابی شنوایی را می توان از ابعاد مختلف بررسی نمود. مثلا بهترین کلینیک شنوایی از بعد شنوایی شناس یا از بعد تجهیزات… لیکن می توان مجموعه های سمعک را بعنوان یکی از بهترین مراکز مجهز و قابل اعتماد شنوایی شناسی در ایران معرفی نمود. کیفیت خدمات این کلینیک مرتبا توسط گروه آورال ، مورد بررسی است و بطور مرتب مورد ارزیابی قرار می گیرد.

کلینیک شنوایی شرق تهران

شاید شرق تهران کم ترافیکترین نقطه تهران از جهت تمرکز شنوایی شناسان باشد. لیکن های سمعک با ارایه خدمات در محل، این مشکل را مرتفع نموده است. با شماره 22212127 تماس بگیرید و  خدمات سنجش شنوایی را در منزل یا محل کارتان با هزینه و کیفیت کلینیک ما، دریافت نمایید.

کلینیک شنوایی غرب تهران

غرب و شمال غرب تهران مرکز استقرار گروه های سمعک است. اگر شما در این مناطق سکونت دارید، بهترین خدمات ارزیابی شنوایی و سمعک را با شماره تلفن 22212127 دریافت نمایید. مرکز اصلی ما در سعادت آباد، میدان کارج واقع شده و شعبه دوم ما در خیابان ستارخان قرار دارد.

کلینیک شنوایی جنوب تهران

متاسفانه ما نتوانسته ایم کلینیک مجهزی را در جنوب تهران برای سنجش شنوایی دایر کنیم. لیکن های سمعک با تفاهم با اسنپ، هزینه های رفت آمد همشهریهایمان را از هزینه سمعک کسر می نماید. سقف این مبلغ 400هزار ریال می باشد. همچنین هزینه سنجش شنوایی برای عزیزانی که در جنوب شهرمان سکونت دارند بصورت نیم بها محاسبه می شود. ضرورت دارد قبل از تعیین نوبت کدپستی خود را به شماره 22212127 پیامک کنید. نتیجه سنجش شنوایی که بصورت نیم بها انجام شده است به آدرس شما از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، ارسال می گردد.

کلینیک شنوایی شمال تهران

سرویس VIP گروه های سمعک برای شمال نشینان شهر تهران، شامل ارزیابی شنوایی در منزل توسط PHD شنوایی شناسی می باشد. بدیهی است این سرویس، تخصصی ترین خدمات ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک می باشد و قیمت آن متناسب با خدماتی است که ارائه می گردد. برای دریافت خدمات VIP صرفا با شماره های 09102004565 – 09102004566 تماس بگیرید.

بهترین کلینیک شنوایی تهران

ملاحظه می فرمایید که با یک برنامه ریزی دقیق و تامین امکانات و نیروی انسانی مجرب، توانسته ایم بهترین سرویسهای ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک را در سراسر تهران، با کیفیتی استاندارد و قیمتی عادلانه فراهم آوریم. های سمعک یک نهاد کاملا خصوصی است که تمامی فعالیتهای عام المنفعه خود را با استعداد نیروهای جوان متخصص خود، اجرا می نماید. در این مسیر خود را بی نیاز از حمایت و دعای شما نمی دانیم.

 

کلینیک شنوایی پیروزی کلینیک شنوایی سعادت آباد  کلینیک شنوایی شرق تهران کلینیک شنوایی شهرک غرب کلینیک شنوایی بلوار علامه  کلینیک شنوایی پل مدیریت  کلینیک شنوایی ولنجک  شنوایی شرق تهران کلینیک شنوایی غرب تهران کلینیک شنوایی شمال تهران بهترین کلینیک شنوایی جنوب تهران کلینیک شنوایی سنجی پیروزی کلینیک شنوایی سنجی رسالت کلینیک شنوایی سنجی شهران کلینیک شنوایی سنجی شوش. کلینیک شنوایی سنجی نطام آباد کلینیک شنوایی سنجی نیاوران کلینیک شنوایی. سنجی دارآباد کلینیک شنوایی سنجی تجریش کلینیک شنوایی سنجی ولیعصر کلینیک شنوایی سنجی انقلاب کلینیک شنوایی سنجی امام حسین سنجش شنوایی شرق تهران سنجش شنوایی شمال تهران سنجش شنوایی شرق تهران مرکز سنجش شنوایی تهران مرکز سنجش شنوایی تهران مرکز سنجش شنوایی غرب تهران. مرکز سنجش شنوایی شمال تهران مرکز سنجش شنوایی سعادت آباد نوار گوش شرق تهران نوار گوش غرب تهران نوار گوش شمال تهران مرکز سنجش شنوایی تهران مرکز سنجش شنوایی شرق تهران مرکز سنجش شنوایی نوزادان مرکز شنوایی سنجی کودکان مرکز سنجش شنوایی سالمندان مرکز تست گوش تهران نوار گوش بهترین نوار گوش تهران 

 

بهترین کلینیک شنوایی
بهترین کلینیک شنوایی

 

 

کلینیک شنوایی و سمعک ” های سمعک ” مجهزترین مرکز سنجش شنوایی : ۲۲۲۱۲۱۲۷

 

 

 

 

 

حتما ببینید

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس سمعکهای بدون سیم را وایر لس می گویند. منظور از بی سیم، تنظیم …

اخبار ایران

خواننده ارجمند آورال ، شما به صفحه ای هدایت شده اید که مسوولیت جذب شما …

علت کم شنوایی نوزاد

 کم شنوایی نوزاد نتایج یک پژوهش حاکیست که عواملی چون سابقه فامیلی ناشنوایی، نسبت فامیلی …

ارزیابی شنوایی

اختلال شنوایی نوزاد

اختلال شنوایی نوزاد اختلال شنوایی نوزاد را با این جمله آغاز می کنیم که ممکن …

ارزیابی شنوایی

ناشنوایی مادرزادی

ناشنوایی مادرزادی حتی اگر میان اقوام و آشنایان فردی مبتلا به اختلالات شنوایی نداشته باشید …

۳ نظر

  1. اگر شما هم در مورد کلینیکهای های سمعک یا نحوه ارایه خدمت به هموطنان عزیزمان، شکایت یا انتقادی دارید، با دیگر خوانندگان “های سمعک” در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *