معماری
سرخط خبرها
خانه / اخبار گوش و شنوایی / خط تولید سمعک
خط تولید سمعک
خط تولید سمعک

خط تولید سمعک

در این بخش قصد دارم شما را با خط تولید سمعک آشنا کنم.

قصه نخست خط تولید سمعک:

سمعک این قطعه الکترونیک هوشمند محبوب در طی سالهای چیدایش خود، به انسانهای زیادی نعمت شنیدن و بهتر شنیدن را بخشید. سمعک آمد و آمد تا به اینجا رسید که اکنون بعنوان یک نوستالژی مطلبی تحت عنوان خط تولید سمعک در سایت های سمعک منتشر شود.

قصه دوم خط تولید سمعک:

 در این فیلم که در شبکه های سمعک بارگزاری شده است، نحوه و شکل خط تولید سمعک CIC را مشاهده نمودید. ملاحظه کردید که چطور بعد از ارزیابی شنوایی، قالبگیری برای بیمار انجام می شود و از روی آن قالب، ساختار اولیه سمعک شکل می گیرد. قطعات یکی بعد از دیگری با حساسیت خاص در پوسته قرار گرفته و نهایتا درب پوسته بسته شده و پولیشکاری انجام می شود.
انواع مختلفی از سمعک را ما شاهد هستیم که طبق همین اصول طراحی و ساخته شدند. این شکل از خط تولید طی سالهای گذشته تغیراتی نمود و این تغییرات منجر به پیدایش انواع و اقسام سمعکها شد. در فیلم زیر معرفی از انواع سمعک خواهیم داشت:
خرید سمعک می تواند یک تجربه خسته کننده باشد.این تجربه اغلب سخت تر می شود وقتی که در کلینیک شنوایی با یک سری کلمات اختصاری که اندازه سمعک های مختلف را توصیف می کنند ،مواجه میشوید.اجازه دهید تا این فیلم به شما کمک کند تا دید بیشتری از اندازه ها ی مختلف سمعک داشته باشید.

قصه سوم خط تولید سمعک:

بعد از تماشای این فیلم کوتاه، شما را به تماشای فیلم آموزشی کاملتری که انواع سمعک را نمایش می دهد، دعوت می کنم:

اکنون که با مقدمات ساخت سمعک آشنا شدید می خواهیم توجه شما را به فیلمی که در آن رییس کمپانی ویدکس از نوآوری جدید خود در تولید سمعک می گوید جلب کنم.در این فیلم که از شبکه یورونیوز فارسی پخش شده، به معرفی اختراع مححقان کمپانی ویدکس دانمارک در طراحی سمعک های جدید پرداخته شده است.تا دهه ۹۰ میلادی(قرن گذشته) ساخت سمعک های داخل گوشی امری پرزحمت و وقت گیر محسوب می شد که عمدتا ناراحتی بیران را به همراه داشت. در روش جدیدی که توسط محققان این کمپانی ارایه شده، طراحی و ساخت پوسته سمعک های داخل گوشی کاملا توسط کامپیوتر انجام می شود و از دقت بسیار بالایی برخوردار است.

قصه چهارم خط تولید سمعک:

 

اکنون که راجع به سمعک و خط تولید آن آموختیم، بد نیست کمی درباره سیستم عملکردی گوش انسان بپردازیم. در ویدیوی زیر ملاحظه می کنید که چگونه اصوات طی فرآیندهای مختلف به یک درک از صوت در مغز ما تبدیل می شوند.

بدیهی است هریک از این بخشها، عملکرد و پاتولوژی خاص خود را دارد که ما شنوایی شناسان با درک و شناخت از آناتومی و فیزیولوزی سیستم شنوایی، به ارتفاع مشکلات شنیداری و تعادلی می پردازیم.نیز می توانید خبر کامل این مطلب را در لینک زیر مشاهده کنید:
http://www.epo.org/learning-events/european-inventor/finalists/2012/topholm.html

قصه آخر خط تولید سمعک:

فرزندان شما در های سمعک، اندیشه ای جز بالا بردن آگاهی شما از حقوق خود و برابر سازی فرصتها در کشورمان، ندارند. گاه به ما سخت می گیرند و گاه مسیر را بر ما دشوار می سازند. اما ما بی توجه به مشکلات و با نگاه به آینده شما، به وظیفه ای که روی دوش ما نهاده اید فکر می کنیم. به ما کمک کنید تا با توانی بیشتر در مسیر آگاه سازی مردم ایران دیار، گام برداریم.

های سمعک، ۲۲۲۲۱۲۷

منبع: اورال

همچنین ببینید

اخبار گوش و شنوایی

شنوایی شناس

معرفی شغل شنوایی شناس مقدمه: اگر به دنبال شغلی متنوع در زمینه کمک به دیگران …

باتری سمعک2

باتری سمعک و تعویض آن

تعویض باتری سمعک: در ابتدا با طرح سوالاتی به برخی از پرسشهای شما پیرامون باتری سمعک …

علل کم شنوایی3

علل کم شنوایی

علل کم شنوایی   مقدمه علل کم شنوایی : كم شنوايي بخشي از فرايند افزايش …

های سمعک

تعرفه بیمه سمعک

تعرفه بیمه سمعک قیمت سمعک(تعرفه بیمه سمعک) امروزه سمعکها بسیار متنوع هستند و دارای قابلیتهای …

چرا سمعک

چرا سمعک

چرا سمعک: مقدمه ای بر ضروت استفاده از سمعک و جمله  چرا سمعک : برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

فروشگاه های سمعک، تنها فروشگاه ارایه کننده خدمات کمک شنوایی در ایران می باشد.