سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

دکتر حمیدرضا توکلی

خانه » blog » دکتر حمیدرضا توکلی

دکتر حمیدرضا توکلی

دکتر حمیدرضا توکلی

دكتر حميدرضا توكلي جراح و متخصص گوش و حلق و بيني و جراح سر و گردن و پلاستيك بيني و جراح زيبايي صورت متولد سال ١٣٤٢ مي باشد. وي در سال ١٣٦١ پا به عرصه تحصيلات آكادميك علم پزشكي در دانشكده پزشكي نموده و در سال ١٣٦٨ در رشته پزشكي عمومي فارغ التحصيل گرديد. ايشان در سال ١٣٧٣ تحصيلات تخصصي خود را در رشته گوش و حلق و بيني و زيبايي صورت و جراحي زيبايي بيني شروع نموده و از بدو ورود، عمل هاي تيروئيد ، گوش ، زيبايي گوش ، انحراف بيني ، سينوزيت ، آندوسكوپي بيني ، سينوس ، زيبايي صورت و خصوصا زيبايي بيني و… را شروع كرده اند. و در سال ١٣٧٧ در رشته هاي فوق موفق به اخذ رشته دكتراي تخصصي خود شدند. و در همان سال نيز با درجه علمي بالا موفق به اخذ بورد تخصصي ناسيونال گرديدند. و پس از فارغ التحصيل شدن در استان هاي خراسان و يزد شروع به فعاليت و انجام عمل هاي جراحي كه در بعضي از شهرستان ها به عنوان اولين اعمال جراحي انجام شده تا آن زمان در آن شهر بود موفق به خدمت به همنوعان خود شدند. ايشان در سال ١٣٨٣ همزمان با تاسيس مطب خصوصي در تهران فعاليت هاي جراحي خود را در بيمارستان هاي مختلف شروع و با شركت در مجامع علمي مختلف و همينطور فعاليت هاي تخصصي خود در جراحي هاي گوش و حلق و بيني و سر وگردن و خصوصا با تمركز بر جراحي زيبايي بيني مشغول مي باشند و با انجام تعداد زيادي عمل جراحي زيبايي بيني و نزديك به ٢٥ سال تجربه در اين زمينه آماده خدمت به همشهريان محترم مي باشند.

افتخارات دکتر توکلی

وي در سال ١٣٦١ پا به عرصه تحصيلات آكادميك علم پزشكي در دانشكده پزشكي نموده و در سال ١٣٦٨ در رشته پزشكي عمومي فارغ التحصيل گرديد. ايشان در سال ١٣٧٣ تحصيلات تخصصي خود را در رشته :

گوش و حلق و بيني و زيبايي صورت و جراحي زيبايي بيني شروع نموده و از بدو ورود، عمل هاي تيروئيد ، گوش ، زيبايي گوش ، انحراف بيني ، سينوزيت ، آندوسكوپي بيني ، سينوس ، زيبايي صورت و خصوصا زيبايي بيني و… را شروع كرده اند.

و در سال ١٣٧٧ در رشته هاي فوق موفق به اخذ رشته دكتراي تخصصي خود شدند.

در همان سال نيز با درجه علمي بالا موفق به اخذ بورد تخصصي ناسيونال گرديدند.

 پس از فارغ التحصيل شدن در استان هاي خراسان و يزد شروع به فعاليت و انجام عمل هاي جراحي كه در بعضي از شهرستان ها به عنوان اولين اعمال جراحي انجام شده تا آن زمان در آن شهر بود موفق به خدمت به همنوعان خود شدند.

ايشان در سال ١٣٨٣ همزمان با تاسيس مطب خصوصي در تهران فعاليت هاي جراحي خود را در بيمارستان هاي مختلف شروع کرد.

با شركت در مجامع علمي مختلف و همينطور فعاليت هاي تخصصي خود در جراحي هاي گوش و حلق و بيني و سر وگردن و خصوصا با تمركز بر جراحي زيبايي بيني مشغول مي باشند .

با انجام تعداد زيادي عمل جراحي زيبايي بيني و نزديك به ٢٥ سال تجربه در اين زمينه آماده خدمت به همشهريان محترم مي باشند.

آدرس مطب دکتر توکلی:

تهران، چهار راه پاسداران، خیابان دولت بین اختیاریه و دیباجی، ساختمان 450 ، طبقه سوم ، واحد 30

شماره های تماس :

تلفن همراه: 09901340060

شماره تماس: 22578970/22558887

دکتر حمیدرضا توکلی
  • امتیاز این نوشته
5.0
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن