سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

سمعک آلتا 2 پرو اتیکن

خانه » blog » سمعک آلتا 2 پرو اتیکن

سمعک آلتا 2 پرو اتیکن

نقد و بررسی سمعک آلتا 2 پرو اتیکن

هر وقت صحبت از یک سمعک فوق العاده می شود، اتیکن دانمارک هم حرفی برای گفتن دارد. اتیکن، این غول سمعک دنیا، سمعک آلتا 2 پرو را برای پرچمداری هوش مصنوعی خود معرفی نمود. صحبت از رونمایی تکنولوژی Brain Hearing است. و این یعنی تقویت صداها به شکلی که مغز شما نیاز دارد. این دستاورد جدید اتیکن از سالها تحقیق در لابراتوآر و آزمایشگاه بر روی محیطهای صوتی مختلف و رفتار مغز انسان، بدست آمده است. و اکنون این تکنولوژی پیچیده و بسیار پیشرفته با سمعک اتیکن آلتا 2 پرو در اختیار شما است.

سمعک آلتا 2 پرو اتیکن

سمعک آلتا 2 پرو اتیکن

نگاهی به تکنولوژیهای موجود

Inium Sense platform ، پلتفرم اخیر اتیکن است که سمعکهای آلتا و نرا روی این زیر ساخت، سوار شده اند. نسل دوم هوش مصنوعی بکار رفته در این سمعک، آلتا 2 پرو را به جمع پرچمداران اتیکن بدل نموده است.

برای درک بهتر تکنولوژیهای بکار رفته در سمعک آلتا 2 پرو توجه شما را به ملاحظه فیلم زیر جلب می کنم:

 

Oticon Alta2 Pro Hearing Aids

Alta2 Pro is the premium full line hearing aid range from Oticon, it is built on Oticon’s most advanced technology and it delivers it’s finest listening performance. Packed with a range of break through features which combine to give you enhanced sound quality, reducing the amount of effort it takes to listen and understand. The Alta2 hearing aids are currently the best hearing aid Oticon has ever offered. Alta2 comes in a wide range of custom,  Behind The Ear (BTE) and Receiver In The Ear (RITE) styles with colour options that ensure the Alta will suit all individual taste.

This is the premium hearing aid in Oticon’s range which uses their new Inium Sense processing chip. This Pro model is a higher specification than the Alta2 and is suitable for more demanding listening environment.

 

beautiful-alta

16 کانال کنترل شده توسط 10 باند

این قابلیت سمعک آلتا 2 پرو اتیکن امکان پردازش و تنطیمات متنوعی را با توجه به محیطهای شنیداری مختلف، فراهم می آورد. بعنوان مثال، نوع تنطیم و پردازش فرکانسی خیابان با منزل و استفاده از تلفن متفاوت است. این قابلیت با استفاده از قابلیتی در سمعک به نام کانال، امکان پذیر است.

The more bands a hearing aid has the better it can fine tune the channels to amplify and clarify sounds and speech. These work with the other programs to ensure a better listening experience.

کاهنده نویز | Noise Reduction

یکی از گله های استفاده کنندگان از سمعک ، سر و صدای محیط است که در گوش او می پیچد. ایشان همیشه از صداهای مزاحم گله می کنند. سمعک آلتا 2 پرو اتیکن این معظل را بخوبی درک و برطرف نموده است. حذف صداهایی چون باد،صداهای دیجیتالی مزاحم،اختلالات فرکانسی و … دیگر بعنوان خوراک این سمعک محبوب در نظر گرفته نشده و بنابراین تقویت نمی شوند.

This feature reduces the level of background noise without affecting the volume of speech around you, giving you better clarity when having conversations in noisy places.

 

همسان گرایی دو گوشی |Binural Synchronisation

تبادل اطلاعات دو گوش و بهتر بگوییم، دو سمعک، در درک صدا در مرکز سر و آگاهی همه جانبه از صدای اطراف، بسیار اهمیت می یابد. این قابلیت در سمعک آلتا 2 پرو اتیکن به کمال دیده می شود و پردازش آنی اطلاعات دو گوش، یک شنوایی طبیعی را مثل جوانی رقم می زند.

Noise reduction and directionality are automatically aligned in both ears, creating consistent sound reception.

 

تکنولوژی شنیداری مغزی |BrainHearing Technology

در بسیاری از مواقع، کم شنوایی بهمراه نقص پردازشی و انتقالی صورت میگیرد. به این معنی که افزایش شدت صدا توسط سمعک، همه چیز نیست. نیاز است که کیفیت و جنس صدا نیز آنالیز شود. سمعک آلتا 2 پرو اتیکن با استفاده از اینیوم سنس و پلتفرم جدید خود برای هوش مصنوعی، توانسته نزدیکترین شبیه سازی به مغز انسان را فراهم آورد.

This feature uses Binaural Processing and Binaural Synchronisation to allow your hearing aids to communicate with each other and ensure they are always on the same program settings and volume. This also helps you to hear where sounds are coming from, giving you better spatial awareness. The telephone program sends the sound from the phone to both hearing aids at the same time, making calls easier. The Spatial Noise Management program compares the speech and noise volumes around you and is able to increase speech clarity. This gives you better understanding of speech in noise.

 

تعدیل کننده گفتاری |Soft Speech Booster

ضعف شنوایی در صداهای مختلف به شکلهای مختلف بروز می کند.مثلا من فقط صدای کودکان را نمی شنوم اما پدرم با صدای خانمها مشکل دارد. این تفاوت را فقط یک سمعک پر قابلیت می تواند پوشش دهد. سمعکی هوشمند که صداها و البته ضعفهای مختلف را خوب بشناسد. مخصوصا صداهای کلامی و گفتار را. سمعک آلتا 2 پرو اتیکن قهرمان این چالش است.

This feature amplifies the harder to hear speech sounds at higher frequencies. Many people with high frequency hearing loss find it difficult to hear the beginning or end of words, and struggle with conversations. This program brings these high frequency sounds within hearing range.

 

زوم پیشرفته صدا |FreeFocus Premium

تمرکز روی صدایی خاص و مکانی مشخص حتی برای افراد با شنوایی تیز هم کاری سخت و دشوار است، چه رسد به افراد دارای شنوایی ضعیف. سمعک آلتا 2 پرو اتیکن با قابلیت زومی که از سرویسهای اطلاعاتی وام گرفته، روی اطلاعات صوتی در مکانی خاص متمرکز شده و شنونده را در درک اطلاعات صوتی از محیط،تواناتر می نماید.

This feature controls the directional microphones and gives you five different modes for hearing sound in front of you, behind you, to the side or all around you. This is ideal for times when you cannot always turn to face the person speaking.

alta-2-pro-connectiviry

وسعت باند فرکانسی |10 kHz Bandwidth

 صداها تنوع بسیار زیادی دارند. از صداهای بم تا زیر. از نازک تا ضخیم. هر یک از ما بخشی از این صداها را خوب می شنویم و ممکن است بخشی دیگر از این صداها را نشنویم. سمعک آلتا 2 پرو اتیکن با تواناییهای بالای خود، دامنه وسیعی از صداها را برای ما می تواند تقویت کند. این دامنه وسیع تقویت یک قابلیت فوق العاده برای این غول سمعک دنیا محسوب می گردد.

This gives a rich listening experience and great sound quality when listening to music.

کنترل کننده وزوز |Tinnitus Sound Support

گوش شما هم صدا می دهد؟ صداهایی شبیه باد و بارن و گاهی شبیه سوت. گاهی ممتد و گاهی نوسانی. گاهی در طول روز و گاهی در امتداد شب و سکوت. بلی این وزوز است. تعداد زیادی از انسانها با وزوز درگیر هستند و همگی بدنبال راهی برای حذف یا کاهش آن. راه حل اتیکن برای وزوز، منحصر به فرد و مطمئن است.

This program plays relaxing sounds to give relief from the whistle of tinnitus. The Tinnitus Sound App, used with Oticon’s ConnectLine Streamer Pro allows you to personalise your sound settings and also gives you some relaxation exercises.

سمعک خودآموز |VC Learning

 محیطهای متنوع، شرایط صوتی و ص

دایی مختلفی دارند که می توانند کاملا با هم فرق داشته باشند. مثلا آیا صداهایی که در جنگل و خیابان شنیده می شوند، یکی است؟

سمعک آلتا 2 پرو اتیکن رصد می کند و بخاطر می سپرد تا بار بعدی که در این محیط قرار گرفت در کسری از ثانیه خود را تطبیق بدهد. این سمعک هوشمند را می توان به انسان تشبیه کرد که از صداهای مختلف درس می گیرد و می آموزد.

These hearing aids are able to learn what your favourite settings are over time and apply them for you.

ارتباطات بی سیم |Wireless Connectivity

 سمعک آلتا 2 پرو اتیکن یه آشنای همه کاره است. با قابلیت وایرلس این موجود هوشمند، شما به همه متصل می مانید. تلفن همراه، میکروفون،تلویزیون و دهها امکان دیگر در لیست توانمندیهای شما قرار می گیرد.

alta-connection

 های سمعک در مورد سمعک آلتا 2 پرو اتیکن چه می گوید؟

تیم بررسی تخصصی های سمعک ، بعد از تجویز 12 سمعک برای استفاده کنندگان، سمعک آلتا 2 پرو اتیکن ،Alta 2،Nera  وNera 2 Pro و سمعک OPN را بهترین سمعکهای ارزیابی شده تا این تاریخ اعلام مینماید. بدیهی است معیارهایی که تیم های سمعک برای بررسی انواع سمعکها در نظر می گیرد، با نظر به خواسته های ملموس استفاده کنندگان و ارزش افزوده ای که در اختیارشان قرار می گیرد، محاسبه می شود.

برای تهیه و خرید سمعک سمعک آلتا 2 پرو اتیکن با شماره 22212127 تماس بگیرید.

سمعک آلتا 2 پرو اتیکن
  • امتیاز به سمعک آلتا 2 پرو اتیکن
5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن