معماری
سرخط خبرها
خانه / سمعک / سمعک اتیکن / سمعک اتیکن Nera2

سمعک اتیکن Nera2

های سمعک
سمعک اتیکن

راهکاری اختصاصی برای فرد کم شنوا!

هر فردی اصوات را به صورت متفاوتی می شنود. شیوه درک اصوات و تفاوت های ظریف آنها منحصر به فرد است. به همین علت است که شما از وسیله کمک شنوایی که مطابق با نیازهای شما تنظیم شده باشد، بیشترین بهره را خواهید برد.
از تنظیمات عالی در جهت لذت بردن از حس شنوایی و دنیای خود استفاده کنید!
شنوایی شناس بر ساختن تصویر کاملی از زندگی شما که شامل موقعیت های معمول زندگی و  موقعیت هایی که باید در آن نقش فعال تری ایفا کنید، تمرکز می کند. سمعک Nera2 بعد از تنظیم توسط شنوایی شناس ، به شما این امکان را می دهد تا از کیفیت عالی صوت و درک گفتار با خستگی کمتری لذت ببرید. این تکنولوژی به شما کمک می کند تا شرایط شنیداری بهتری را در موقعیت های پر چالش تجربه کنید.این شیوه تنظیم منحصر به فرد برای مراقبت های شنوایی شخصی طراحی شده است. سمعک Nera2 برای برآورد نیازهای شنوایی شما و مطابق با سبک زندگی ایده آل شما طراحی شده است و شما را قادر می سازد تا در طول روز به آسانی با دیگران تعامل کنید.

همواره با سایرین مرتبط باشید!

هیچ احساسی شبیه اینکه با جهان اطرافتان در تماس باشید نیست، سمعک Nera2 به همراه Connectline، به شما اجازه می دهد تا با استفاده از تکنولوژی بی سیم، آزادانه ارتباط برقرار کنید.
تکنولوژی Connectline، جریان صوت را از دستگاه هایی مانند تلفن یا تلویزیون مستقیما به Nera2 می فرستد، نصب و استفاده از آن نیز آسان است.
به کارگیری گروهی از فناوری های منحصر به فرد که تا پیش از این هرگز در این رده به کار نرفته است، سمعک Nera2 را به بهترین سمعک خانواده سمعک های متوسط کمپانی اتیکن تبدیل کرده است.
سمعک Nera2 با ترکیب یکپارچه عملکرد طبیعی مغز و گوشها، به شما درک روشنی از مکان منبع صوت می دهد.
میکروفون های دایرکشنال یکپارچه به شما این آزادی را می دهد که بر اصواتی که برایتان مهم تر هستند، تمرکز کنید. سمعک  Nera2 تجارب شنیداری را با استفاده از عملکرد سیستم جلوگیری از فیدبک افزایش می دهد.
های سمعک
سمعک اتیکن

سمعکی با درجه اطمینان بالا!

سمعک Nera2 به علت طراحی خاصی که در آزمایشات پیچیده به اثبات رسیده است در هر شرایط آب و هوایی کار می کند. اجزا سمعک یکپارچه و بدون درز است که مانع از ورود آب، گرد و غبار و دبریس می شود. همه اجزای اصلی در برابر رطوبت مقاوم شده اند.
منبع: www.aural.ir

همچنین ببینید

 سمعک اتیکن RIA2

سمعک اتیکن RIA2

مقدمه سمعک اتیکن RIA2: عملکرد عالی! ( سمعک اتیکن RIA2) فناوری حامی مغز! زمانی که شما …

های سمعک

سمعک اتیکن مارک Alta2

مقدمه سمعک اتیکن مارک Alta2: کمپانی سمعک اتیکن دانمارک در سال ۱۹۰۴ توسط Hans Demant تاسیس شد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

فروشگاه های سمعک، تنها فروشگاه ارایه کننده خدمات کمک شنوایی در ایران می باشد. رد کردن