سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | کم شنوایی | پیر گوشی | سمعک پشت گوشی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند ||Info@hisamak.com

سمعک ریموت دار

خانه » blog » سمعک ریموت دار

سمعک ریموت دار

سمعک ریموت دار

یکی از جدیدترین سمعک ها ، سمعک ریموت دار است که دارای ریموت کنترل بوده و به عنوان سمعک ریموت دار به بازار عرضه شده اند و مورد استفاده قرار گرفته اند . در واقع با استفاده از این ریموت کنترل ها کار و استفاده از سمعک بسیار بسیار راحت می شود. از انجایی که شرکتهای سازنده همواره به راحتی بیشتر استفاده کنندگان می اندیشند بنابراین سمعک ریموت دار می تواند یکی از برترین خدمات آنها باشد و طرفداران زیادی نیز دارد .

ریموت کنترل های استفاده شده برای سمعک ریموت دار دارای انواع مختلفی از لحاظ ظاهری ، رنگ بندی ، کارایی  و …. می باشند. دستگاه هایی هستند که می توانند  اطلاعات و دستورات را به سمعک بفرستد و هم می توانند اطلاعات را از سمعک دریافت کند. بدین معنی که زمانی که در حالی استفاده از یک سمعک ریموت دار هستید ، این دستگاه دستور تغییر ولوم  ، افزایش و کاهش صدا و یا برنامه را به سمعک ارسال می کند .

سمعک ریموت دار

ویژگی های سمعک ریموت دار

سمعک ریموت دار در برند های مختلف و توسط تولید کننده های معروف سمعک از جمله کمپانی فوناک،ویدکس،استارکی و … ساخته و به بازار جهانی عرضه شده است . از انواع ریموت کنترل های برند فوناک می توان به ۴ مدل زیر اشاره کرد :سمعک ریموت دار

myPilot

KeyPilot

WatchPilot

Pilot One

در مورد سمعک زیمنس،ریموت کنترل ویژه سمعک های Cosmo و Crisp بوده و قابلیت تغییر ولوم و برنامه یک  یا هردو سمعک را به طور همزمان داراست . صفحه LCD رنگی این ریموت برنامه ها ، درجه ولوم و میزان باطری را نمایش می دهد.این ریموت به دلیل برقراری ارتباط با لوازم جانبی، قابلیت تغییر حالت سمعک Wirelesss از تلویزیون به رادیو یا کامپیوتر را نیز دارد.

نکات پایانی سمعک ریموت دار:

هم چنین شما می توانید برای سمعکی که از قبل داریم حال سمعک شما از نوع بلوتوثی باشد و یا از نوع وایرلس ، یک ریموت کنترل تهیه نمایید ولی باید توجه داشته باشید که این سمعک ریموت دار با نوع و امکانات سمعک قبلی شما هماهنگی داشته باشد .

تشخیص این هماهنگی و توازن توسط ادیولوژیستی که به وی مراجعه کرده اید امکان پذیر است بنابراین همیشه برای تنظیم و یا تجویز سمعک نزد متخصص شنوایی بروید . ریموت کنترل ها دارای ویژگی های زیر هستند :

–  در برخی از آنها این دستگاه دارای صفحه نمایش رنگی می باشد .

– برخی از ریموت کنترلهای استفاده شده در سمعک ریموت دار دارای قابلیت تنظیم ساعت و تاریخ و همچنین ساعت زنگدار می باشند .

– دارای طراحی ارگانومیک

-دارای اندازه ها و رنگ بندی ها و قیمت های گوناگون

پایان سمعک ریموت دار!

 با پیشرفت تکنولوژی، ریموت ها در داخل فن آوریهای بالاتر هضم شده اند؛

بطوریکه مثلا در مورد برند استارکی، وقتی از نسل Halo استفاده می کنید، در نر افزار مربوطه روی IOS ، عملا شما ریموت هم در اختیار دارید،بدون اینکه هزینه اضافی برای یک سخت افزار دیگر پرداخت کرده باشید.

سمعک ریموت دار5

نتیجه گیری سمعک ریموت  :

ریموت کنترلها یک میانبر از نسل قدیم تکنولوژیهای دیجیتال به نسل جدید بودند. با گذر از این شکاف و با همه گیر شدن تکنولوژیهای بالا، امروز عملا شاهد حذف نقش ریموت کنترلها، مخصوصا در جوامع بیشتر توسعه یافته هستیم. شاهد این مدعی، کنترل برنامه های سمعک و قابلیتهای آن توسط Apple Watch است!

 برای دریافت مشاوره درباره انواع سمعک ریموت دار کافیست با های سمعک تماس بگیرید: ۲۲۲۱۲۱۲۷

سمعک ریموت ، پل گذر به سمعکهای وایرلس هوشمند

سمعک ریموت دار
  • امتیاز به سمعک ریموت دار
5.0

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن