سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

سمعک فوناک Base Q

خانه » blog » سمعک فوناک Base Q

سمعک فوناک Base Q

قبل از بررسی سمعک فوناک Base Q ، به مختصری در مورد سمعک فوناک بسنده می کنیم:

درباره فوناک

فوناک (Phonak) هدف خود را به این صورت توصیف می‌کند: شکل‌دادن جهانی که در آن، همه به ابزارهای لازم برای شنیدن بهتر دسترسی دارند. شرکت مادر فوناک ، یعنی شرکت سونووا (Sonova) با ارائه‌ی طیف وسیعی از محصولات کمک‌شنوایی، به سمت این هدف حرکت می‌کند.

امروزه، سونووا حضوری پررنگ دارد. دفاتر مرکزی این شرکت در آمریکا، اروپا و شرق آسیا قرار دارند و مراکز توزیع آن نیز در سراسر دنیا خدمات خود را ارائه می‌دهند. این شرکت برای نوآوری، به مرتفع ساختن نیازهای گوناگون خریداران و مسئولیت‌پذیری در قبال افراد ناشنوا یا کم‌شنوا ارزش بسیاری قائل است. به خصوص افرادی که توانایی خریداری و استفاده از دستگاه‌های کمک‌شنوایی را ندارند، در سرتاسر دنیا مورد حمایت و پوشش بنیاد شنیدن جهان (Hear the World Foundation) قرار می‌گیرند.

سمعک فوناک Base Q

سمعک فوناک Base Q ، سمعک های پشت گوشی فوناک هستند که با دارا بودن ۴، ۳ و ۲ کانال پردازشی در مدل های مختلف، سیستم پردازشی جدید فوناک را به سطح Basic آورده اند. سمعک فوناک Base Q دارای سه سطح قیمتی کیفیتی ۱۵، ۱۰ و ۵ هستند و با بهرمندی از کیفیت خوب صدا و قیمت متعادل، باعث شده اند که افراد بیشتری بتوانند از سمعک های مدرن و به روز دنیا استفاده کنند.

سمعک فوناک Base Q

سمعک فوناک Base Q

سمعک فوناک Base Q

یکی از گروه های برند سمعک فوناک ، سمعک فوناک مدل Baseo می باشد . این سمعک ها برای انواع کم شنوایی مناسب هستند . ولی برای تشخیص میزان کم شنوایی خود ابتدا باید به یک کلینیک شنوایی سنجی مراجعه نمایید .پس از انجام تست های شنوایی سنجی و تعیین میزان کم شنوایی متناسب ترین سمعک ها به شما پیشنهاد داده می شود . این مدل سمعک ها از  دسته ی سمعک های پشت گوشی فوناک هستند که با بهترین کیفیت در بازار جهانی عرضه شده اند .سمعک فوناک بیس کیو

سمعک فوناک مدلBaseo Q

ویژگی های سمعک فوناک Base Q

این سمعک ها با دارا بودن ۴، ۳ و ۲ کانال پردازشی در مدل های مختلف، سیستم پردازشی جدید فوناک را به سطح Basic آورده اند. سمعک فوناک Base Q دارای سه سطح قیمتی کیفیتی ۱۵، ۱۰ و ۵ می باشد . این مدل از سمعک های فوناک با بهرمندی از کیفیت خوب صدا و قیمت متعادل، باعث شده اند که افراد بیشتری بتوانند از سمعک های مدرن و به روز دنیا استفاده کنند. برای برخورداری از مشاوره سمعک ، تست های شنوایی و آنالیز سیستم شنوایی خود به کلینیک های سمعک مراجعه نمایید  و برای انتخاب بهترین سمعک  از لحاظ ویژگی های مختلف مثل نامریی بودن ، سایز کوچک ، مدل داخل گوشی یا پشت گوشی ،، ضد آب بودن ، ریموت دار بودن و ……. با یکدیگر مقایسه نمایید .

توصیه دوم ما این است که در تصمیم گیری برای انتخاب و تهیه سمعک حتما با ادیولوژیست خود مشورت نمایید . سمعک فوناک مدل Baseo می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد .

تاریخچه‌ی سونووا (هولدینگ فوناک سابق)

این شرکت ابتدا با نام ای‌جی فر الکتروآکوستیک (AG fur Elektroakustik) توسط سرمایه‌گذاران فرانسوی و بلژیکی‌اش در زوریخ بنا نهاده شد. هجده سال بعد تمام سهام شرکت توسط فردی به نام ارنست ریس (Ernst Rihs) خریداری گردید که بعدها او این سهام را با افراد خانواده‌اش و بدا دیثلم (Beda Diethlem) به شراکت گذاشت.

اولین محصول بسیار موفق این شرکت در سال ۱۹۷۸ عرضه شد و سوپرفرانت (SuperFront) نام داشت و میزان تقویت صوت ارائه شده توسط آن، در آن زمان بی رقیب بود. زمانی که متخصصین به نقش بسیار مهم و پررنگ شنوایی در دوران کودکی پی بردند، این شرکت تنظیماتی بر روی سوپرفرانت انجام داد تا برای کودکان نیز قابل استفاده باشد.سمعک فوناک بیس کیو

حضور پررنگ تر:

اواخر دهه‌ی هفتاد و هشتاد میلادی، بازه‌ای بود که جهانی شدن در آن بسیار رایج گردیده بود. فوناک نیز علاقه‌مند بود به این جنبش بپیوندد و حضور خود را پررنگ‌تر کند که در نتیجه، مراکز بازاریابی محصولات فوناک در فرانسه و آلمان گشوده شدند. در سال ۱۹۸۵ هولدینگ فوناک ای‌جی شکل گرفت تا به عنوان هولدینگ گروه فوناک نقش ایفا کند، و در سال ۱۹۸۷ این شرکت دفتر مرکزی خود را به شهر کوچکی به نام استافا در لیک زوریک انتقال داد.

در سال ۱۹۸۹ فوناک گستره‌ی بازاریابی خود را به آمریکا گسترش داد که این موضوع شش سال پس از استفاده‌ی رونالد ریگان (Ronald Reagan) از سمعک در ملا عام بود. استفاده‌ی رییس جمهور وقت آمریکا از محصولات کمک‌شنوایی در مقابل چشمان عامه‌ی مردم، سبب شده بود که مردم استفاده از سمعک و تکنولوژی‌های شنوایی را عیب تلقی نکنند و تقاضا برای این محصولات به طور روز افزون افزایش می‌یافت.سمعک فوناک بیس کیو

نوآوریها:

دهه‌ی نود میلادی دهه‌ی نوآوری‌های فوناک بود. در سال ۱۹۹۲ این شرکت برای اولین بار با موفقیت تمام، رایانه‌ی شنوایی پیکس (PiCS) را عرضه کرد که برای زمانی که سیستم‌های اف‌ام (FM) در دسترس نبودند، راهکار ایده‌الی بود. فروش گروه فوناک از صد میلیون دلار در سال ۱۹۹۴ عبور کرد و بیست درصد سهام آن برای خرید به صورت عمومی در دسترس قرار گرفت که زمینه‌ساز موفقیت بیشتر شرکت گردید.

در اواسط دهه‌ی نود میلادی فوناک همچنان به گسترش و ارتقاء رایانه‌ی شنوایی پیکس ادامه می‌داد و تکنولوژی چند میکروفونی را با نام آدیوزوم (AudioZoom) برای آن تدارک دید که به کاربر امکان انتخاب از بین برنامه‌های مختلف برای شنوایی بهتر در محیط‌های گوناگون را می‌داد. در سال ۱۹۹۶، این شرکت، فوناک استفنسن (Phonak Stephenson) را که در نروژ قرار داشت خریداری کرد.

فوناک همچنین کوچکترین گیرنده‌ی اف‌ام تا آن زمان را با نام مایکرولینک (MicroLink) در همان سال به بازار عرضه نمود. با توجه به موفقیت‌های اخیر، این شرکت دریافت که راه پیشرفت، ارتقاء و گسترش تکنولوژی است. بنابراین در سال ۱۹۹۷ مرکزی برای تکنولوژی و نوآوری در استافا ایجاد کرد.سمعک فوناک بیس کیو

ادامه تاریخچه‌ی سونووا:

مرکز تکنولوژی و نوآوری فوناک، نتیجه بخش بود. در سال ۱۹۹۹ فوناک اولین سمعک تمام دیجیتال در جهان را تولید کرد. این سمعک که کلارو (the Claro ) نام داشت از گیرنده‌ی اف‌ام داخلی مایکرولینک، تکنولوژی آدیوزوم و قابلیت کنترل مخفی از راه دور بهره می‌برد.

سال ۲۰۰۳ فوناک اولین تولیدی خود را در چین راه‌اندازی کرد، همچنین سمعک اسمارت‌لینک (SmartLink) را عرضه نمود که اولین سمعک با قابلیت استفاده از بلوتوث در بازار بود. در سال ۲۰۰۴ این شرکت سمعک ساویا (Savia) را طراحی کرد که شنوایی طبیعی را به واسطه‌ی تکنولوژی دیجیتال و بدون دردسر برای مصرف‌کنندگانش به ارمغان می‌آورد. سال ۲۰۰۴ شاهد عرضه‌ی سمعک پرسیو اوپن (Perseo Open) توسط فوناک بود که به منظور رفع مشکلات ناشی از پوشاندن کامل مجرای شنوایی بهینه‌سازی شده بود. در سال ۲۰۰۵ نیز فوناک انواع بسیار متنوعی از سمعک‌ها را برای رفع نیازهای گوناگون به بازار عرضه کرد.

در سال ۲۰۰۶ افرادی با کاهش شنوایی شدید که اغلب در استفاده از انواع سمعک‌ها نیز مشکل داشتند، می‌توانستند از سمعک‌های جدید فوناک با نام مایکروپاور (microPower ) که با تکنولوژی گیرنده درون مجرای شنوایی (Receiver In the Canal) کار می‌کردند، بهره ببرند. در همان سال و احتمالا با مشاهده‌ی روند رو به رشد دستگاه‌های پخش موسیقی شخصی و ام‌پی‌تری پلیرها، فوناک تصمیم به راه اندازی مرکز شنیدن جهان (Hearing the World) گرفت تا آگاهی جهانی را از عواقب اجتماعی و روانی کاهش شنوایی، ارتقا بخشد و اهمیت جلوگیری از آسیب‌های شنوایی را پررنگ‌تر نماید.

سمعک فوناک مدلBaseo Qسمعک فوناک Base Q

ادامه تاریخچه …

هولدینگ فوناک در سال ۲۰۰۷ نام تازه‌ی هولدینگ سونووا را به خود پذیرفت اما همچنان برند سمعک‌های فروخته شده توسط این شرکت، فوناک باقی‌ماند. این شرکت همچنین تولیدی دیگری در ویتنام بنا گذاشت و گروه ایمپلنت‌های آکوستیک فوناک را در لوزان سوییس افتتاح کرد تا تحقیق و توسعه‌ی ایمپلنت‌های گوش میانی را به عهده بگیرند.

سمعک نایدا (Naida) در سال ۲۰۰۸ ارائه شد و اولین سمعک ضدآب فوناک مخصوص استفاده‌ی افراد با کاهش شنوایی شدید بود. این سمعک مانند سمعک آئودیو یس (Audeo YES) که در سال ۲۰۰۹ ارائه گردید و طراحی بهتر و تکنولوژی پیشرفته‌تری داشت، با استقبال فراوانی روبه‌رو شد.

در سال ۲۰۱۰ این شرکت دو ابداع جدید انجام داد: میکروچیپ‌های Spice Generation و Dynamic SoundField. میکروچیپ‌های نسل اسپایس، رقم حیرت انگیز ۱۶ میلیون ترانزیستور در یک چیپ ۶۵ نانومتری را جای داده بودند که قادر به پردازش ۲۰۰ میلیون پردازش در ثانیه بود و حافظه‌ی بزرگی نیز برای آنها در نظر گرفته شده بود. مشخصات حیرت آور نسل اسپایس، استاندارد جدیدی در تکنولوژی میکروچیپ‌های پس از خود وضع کرد. داینمیک ساوندفیلد نیز یک نرم‌افزار مخصوص بود که قابلیت فهم صدا در محیط‌های شلوغ را فراهم می‌کرد.(سمعک فوناک بیس کیو)

فوناک در زمان حال

امروزه فوناک طیف وسیعی از سمعک‌ها را برای رفع نیازهای گوناگون بزرگسالان و کودکان ناشنوا یا کم‌شنوا ارائه می‌کند. بعضی از آنها تقریبا نامرئی هستند و کاملا در مجرای شنوایی قرار می‌گیرند، و بعضی دیگر ضدآب و گرد و غبارند. بعضی مخصوص شنیدن در محیط‌های پر سروصدا طراحی شده‌اند و بعضی دیگر از نظر اقتصادی به صرفه‌تر هستند.(سمعک فوناک بیس کیو)

از مهمترین ویژگی های سمعک های فوناک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • NoiseBlock: برای محو کردن نویز یا سایر عوامل مزاحم که مانع شنیدار راحت می‌شوند

  • WhistleBlock: برای حذف سوت فیدبک

  • تکنولوژی صحبت در باد (Speech in Wind): برای کاهش تداخل صدای باد با صحبت افراد

  • DuoPhone: اجازه‌ی شنیدن صدا از طریق هر دو سمعک را  هنگاماستفاده از تلفن می‌دهد تا کمک بیشتری به درک گفتار بنماید.

  • Auto StereoZoom: بر روی تقویت صوت دلخواه شما در یک مکالمه در محیط‌های شلوغ تمرکز می‌کند

  • SoundRecover: امکان شنیدن صداهای فرکانس بالا مانند صدای پرندگان و صدای کودکان را فراهم می‌کند

سمعک فوناک را می توان به یکی از پیشروهای صنایع کمک شنیداری نسبت داد. نوآوریهای این برند در تولید محصولات ویژه کودکان و سمعکهای ضد آب را شاید بتوان بعنوان وجه تمایز این کمپانی اروپایی از دیگر رقبا دانست. از این رو و به جهت حسن شهرت این برند، های سمعک عمده مدلهای این سمعک را در سبد محصولات پیشنهادی خود جای داده است. اگر پس از ارزیابی شنوایی شما احساس کنیم که محصولات فوناک می تواند کمک کننده باشد، با راحتی خیال آنها را به شما پیشنهاد خواهیم نمود.

فرزندان شما در های سمعک

تهران ۲۲۲۱۲۱۲۷

سمعک فوناک Base Q
  • سمعک فوناک Base Q
5.0

خلاصه

سمعک فوناک Base Q

درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 بازدید مجدد)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن