سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

سمعک فوناک Phonak Naida Q

خانه » blog » سمعک فوناک Phonak Naida Q

سمعک فوناک Phonak Naida Q

اولین گامهای پیدایش برند سمعک فوناک ، با تاسیس کمپانی elektroakustikr fur AG در سال ۱۹۴۷ در کشور سوییس برداشته شد .سپس در سال ۱۹۶۵ به نام phonak AG تغییر یافت . هم اکنون در میان متخصیص علم شنوایی نامی شناخته شده است . سمعک فوناک در طول سالیان طولانی فعالیت خود ، همواره به نیازهای خاص افراد کم شنوا حساس بوده و با بهره مندی از حضوردانشمندان تراز اول دنیا در لابراتوارهای تحقیقاتی خود موفق به ارائه محصولات منحصر به فرد و پر طرفدار در هر دوره شده است . سمعک فوناک در سال ۲۰۰۷ همزمان با ارائه نسل سوم سمعکهای دیجیتال ، جهت نشان دادن اهمیتی که برای کیفیت زندگی استفاده کنندگان از سمعک های این کمپانی قائل است ، شعار **  زندگی جاریست  ** را مطرح کرد .

سمعک دیجیتال فوناک سمعک فوناک Phonak Naida Q

اولین گام ها به سمت پردازش دیجیتال اصوات در دهه ۶۰ میلادی برداشته شده است و تا جایی پیش رفت که در سالهای اخیر استفاده از ترکیبات دیجیتال در طراحی سمعک جز استاندارد سمعکی شده است . ادامه تحقیقات و مطالعات در صنعت شنوایی و سمعک ، منجر به ارائه نسل دوم سمعکهای دیجیتال در سال ۲۰۰۴ شد . سمعک هایی که در اصطلاح به نام سمعک هوشمند ساخته شده اند و از عملکردهای اتوماتیک و تطبیقی برخوردارند . پایه پردازشی این نسل از سمعک در کمپانی فوناک به نام Digital Bionic شناخته می شود . با افزایش دانش از نیازهای افراد کم شنوا و ورد به دنیای مدرن ارتباطات و توسعه صنعت میکروالکترونیک ، نسل سوم سمعک دیجیتال فوناک معرفی شدند .

ساختار سمعک فوناک Phonak Naida Q

این نوع سمعک ، با برخورداری از تعداد سه چیپ و شش  پردازشگر و الگوریتم پردازشی پیشرفته ، نه تنها تطبیق پذیری بسیار بالایی با محیط های صوتی دارند ، بلکه امکان بهره گیری از دنیای ارتباطات بی سیم و بلوتوثی را برای افراد کم شنوا که از انواع سمعک استفاده می کنند ، فراهم نموده اند تا بتوانند درجریان زندگی مدرن امروز از ابزار های ارتباطی و سرگرمی گوناگون نیز استفاده نمایند .

سمعک فوناک Phonak Naida Q

فوناک در سال ۲۰۰۷ با معرفی سمعک Naida و مدار ویژه SoundRecover تحولی در توقعات مبتلایان به کم شنوایی شدید تا عمیق ایجاد کرد. از آن سال تا کنون فوناک دست از تلاش برنداشته و همچنان در پی برآوردن نیازهای خاص این افراد است. در این تلاش روزافزون، نسل های تکنولوژیکی Spice+ ، Quest و Venture معرفی شده و اینک در ایران نیز همگام با بازارهای جهانی Naida S  ، Naida Q و Naida V جایگزین Naida شده اند.


نسل Quest محصولات سال ۲۰۱۴ فوناک هستند و Naida Q ها پرقدرت ترین سمعک های این نسل هستند که دو مدل SP و UP دارند. این سمعک ها نیز از نظر قیمتی-کیفیتی به چهار سطح (۳۰-۵۰-۷۰-۹۰) تقسیم می شوند.

برخی ویژگی های این سمعک ها عبارتند از:

WhistleBlock Technology : بدون شک WhistleBlock بهترین نوع از مدارات حذف فیدبک یا سوت سمعک است. از آنجایی که این مدار فقط در صورت وقوع فیدبک فعال می شود، بدون ایجاد آرتیفکت قادر خواهد بود که بهره سمعک را حفظ کند. عملکرد WhistleBlock تطبیقی است و میزان متفاوتی از سرکوب فیدبک را در شرایط مختلف اعمال می کند.

Binaural Voice Stream Technology : تکنولوژی که سمعک ها را قادر می سازد در ارتباط بی سیم با سمعک گوش مقابل پردازش کامل تری از صدا انجام داده و قابلیت هایی از جمله پردازش گفتار در ۳۶۰ درجه، تلفن دو گوشی و یا پردازش گفتار در محیط بسیار شلوغ و پر سروصدا را امکان پذیر می کند.

مقاومت نسبت به آب و رطوبت: به طور خاص برای افراد مبتلا به کم شنوایی شدی تا عمیق که به سمعک خود بسیار وابسته هستند، مقاوم بودن سمعک نسبت به رطوبت یکی از  ویژگی های بسیار مفید است به شمار می رود. چرا که باعث خواهد شد فرد کم شنوا بتواند در موقعیت های بیشتری از سمعکش استفاده کند. Naida Q نیز می توانند مواجهه با آب را تا نیم ساعت و تا عمق یک متری آب تحمل کنند.

برای اطلاع بیشتر در مورد سمعکهای فوناک با های سمعک مشورت نمایید:

تلفن: 22212127

مشورت در تلگرام با کارشناس شنوایی شناس های سمعک : کلیک نمایید

آدرس:

[wpseo_map width=”400″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″]

منبع:www.aural.ir

سمعک فوناک Phonak Naida Q
  • سمعک فوناک Phonak Naida Q
5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 بازدید مجدد)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن