سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

سمعک فوناک Phonak Virto V

خانه » blog » سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک فوناک Phonak Virto V

اولین گامهای پیدایش برند سمعک فوناک ، با تاسیس کمپانی elektroakustikr fur AG در سال ۱۹۴۷ در کشور سوییس برداشته شد .سپس در سال ۱۹۶۵ به نام phonak AG تغییر یافت . هم اکنون در میان متخصیص علم شنوایی نامی شناخته شده است . سمعک فوناک در طول سالیان طولانی فعالیت خود ، همواره به نیازهای خاص افراد کم شنوا حساس بوده و با بهره مندی از حضوردانشمندان تراز اول دنیا در لابراتوارهای تحقیقاتی خود موفق به ارائه محصولات منحصر به فرد و پر طرفدار در هر دوره شده است . سمعک فوناک در سال ۲۰۰۷ همزمان با ارائه نسل سوم سمعکهای دیجیتال ، جهت نشان دادن اهمیتی که برای کیفیت زندگی استفاده کنندگان از سمعک های این کمپانی قائل است ، شعار **  زندگی جاریست  ** را مطرح کرد .

سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک دیجیتال فوناک

اولین گام ها به سمت پردازش دیجیتال اصوات در دهه ۶۰ میلادی برداشته شده است و تا جایی پیش رفت که در سالهای اخیر استفاده از ترکیبات دیجیتال در طراحی سمعک جز استاندارد سمعکی شده است . ادامه تحقیقات و مطالعات در صنعت شنوایی و سمعک ، منجر به ارائه نسل دوم سمعکهای دیجیتال در سال ۲۰۰۴ شد . سمعک هایی که در اصطلاح به نام سمعک هوشمند ساخته شده اند و از عملکردهای اتوماتیک و تطبیقی برخوردارند . پایه پردازشی این نسل از سمعک در کمپانی فوناک به نام Digital Bionic شناخته می شود . با افزایش دانش از نیازهای افراد کم شنوا و ورد به دنیای مدرن ارتباطات و توسعه صنعت میکروالکترونیک ، نسل سوم سمعک دیجیتال فوناک معرفی شدند .

ساختار سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک فوناک Phonak Virto V ، با برخورداری از تعداد سه چیپ و شش  پردازشگر و الگوریتم پردازشی پیشرفته ، نه تنها تطبیق پذیری بسیار بالایی با محیط های صوتی دارند ، بلکه امکان بهره گیری از دنیای ارتباطات بی سیم و بلوتوثی را برای افراد کم شنوا که از انواع سمعک استفاده می کنند ، فراهم نموده اند تا بتوانند درجریان زندگی مدرن امروز از ابزار های ارتباطی و سرگرمی گوناگون نیز استفاده نمایند .

سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک فوناک Phonak Virto V

سمعک های داخل گوشی نسل جدید

Venture ، جدیدترین نسل پردازشی سمعک های فوناک، نتیجه تلاش این کمپانی در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولوژی و ارائه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است. فوناک در این سیستم پردازشی با ایجاد تغییراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده در ارتباطات بی سیم و بلوتوثی، مصرف انرژی را تا ۳۰% کاهش داده است.
در این نسل پردازشی به کلیه سمعک های داخل گوشی Phonak Virto V گفته می شود که دارای مدل های مختلف در اندازه ها و قدرت های متفاوت است. این سمعک ها در ۴ سطح قیمتی-کیفیتی مختلف (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) عرضه می شوند. به علاوه در این نسل، مدل هایی که دارای قابلیت های بی سیم و بلوتوثی هستند، کوچکتر شده اند.برخی از ویژگی های این نسل پردازشی از سمعک ها عبارتند از:
 
 

AutoSense OS که برنامه اتوماتیک این نسل از سمعک هاست و از ترکیب حداکثر ۷ برنامه استفاده می کند تا صدای سمعک را بر تغییرات صوتی محیط، منطبق کند. برنامه هایی مخصوص محیط های اکویی، مخصوص ماشین و همچنین مخصوص شنیدن موسیقی در بین این ۷ برنامه وجود دارد.

Tinnitus Balance : در تمام محصولات این نسل مدار مخصوصی جهت تولید نویز و چوشش وزوز گوش وجود دارد.

Binaural Voice Stream Technology : تکنولوژی که سمعک ها را قادر می سازد در ارتباط بی سیم با سمعک گوش مقابل پردازش کامل تری از صدا انجام داده و قابلیت هایی از جمله پردازش گفتار در ۳۶۰ درجه، تلفن دو گوشی و یا پردازش گفتار در محیط بسیار شلوغ و پر سروصدا را امکان پذیر می کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سمعکهای فوناک با کارشناسان های سمعک تماس بگیرید: ۲۲۲۱۲۱۲۷

  • سمعک فوناک Phonak Virto V
5.0

خلاصه

سمعک فوناک Phonak Virto V

درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 بازدید مجدد)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن