سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

سمعک هوشمند

خانه » blog » سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

در دهه هوشمند زندگی می کنیم. در این عصر از ماشین لباسشویی تا رباتهای جراحی اتاق عمل هوشمند شده اند. هوشی برگرفته از مغز انسان که عمد اشاره به انتخابهای لحظه ای و عاقلانه دارد. این مهم در شنوایی طبیعی انسان و در مغز اتفاق می افتد. اکنون اگر قرار باشد که سمعک جایگزین شنوایی گردد ، می بایست یک شعور لحظه ای به تصمیم گیری در مورد سرنوشت اصوات شنیده شده توسط سمعک هوشمند ، بپردازد. حال ببینیم این سمعک هوشمند چیست.

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

مقدمه سمعک هوشمند

چه سمعکی، سمعک هوشمند می باشد؟ پاسخ این سوال در توانمندی سمعک در آنالیز صوتی محیط و تطبیق با وضعیت شنوایی فرد استفاده کننده نهفته است. وقتی سمعک تصمیم می گیرد با صداهای مختلف رفتارهای مختلفی انجام دهد، از هوش نوشته شده او نشات می گیرد. در واقع شرکت سازنده این قابلیت را در سمعک نهاد هاستت تا برنامه ریزی دریافت شده توسط شنوایی شناس را در مورد تقویت اصوات، اجرایی کند.

سمعک هوشمند چگونه کار می کند؟

ما از سمعک تقویت شنوایی در صداهیی که گوش ما برای آنها ضعیف است را اننتظار داریم. این تقویت صدا باید مطلوب ما باشد. مثلا تقویت صدای اگزوز موتور یا صدای پارس سگهای ولگرد برای ما مطلوب نیستند. شنوایی شناسان طی یک مرحله بسیار پیشرفته سمعک را برای گوش ما تنطیم می کنند.

اکنون هر چه قدر قابلیت سمعک بالاتر باشد، شنوایی شناس امکانات بیشتری برای تنطیم این سمعک را دارا است. این سمعک با استفاده از تنطیمات شنوایی شناس، صداها را باتوجه به وضعیت شنوایی ما، در محیطهای متنوع، مختلف تقویت خواهد نمود.

چه شرکتهایی سمعک هوشمند را تولید می کنند؟

آمریکاییها پیشرو تولید سمعک هوشمند می باشند. کشورهای دیگری این تکنولوژی را خریداری نموده و در سمعکهای خود بکار برده اند. در این زمینه می توان به شرکتهای ذیل اشاره نمود:

آودیبل،آورال،بلتون،میراکل،اتیکن اشاره نمود.

قیمت سمعک هوشمند چند است؟

سمعکهای نسل ۴ و ۵ واقعی، قیمتی بالاتر از ۷ میلیون دارند. اما تعدادی از نسخه های لایت این سمعکها که از ابزارهای پیشرفته جدا شده اند را می توان در رنج قیمتی ۵تا۷ میلیون تهیه نمود. لیکن بهره گیری کامل از امکانات نسل ۴ و ۵ همان است که گفته شد.

سمعکهای هوشمند را از کجا تهیه کنیم؟

اگر این سمعکها خوب و حرفه ای تنظیم نشوند،عملا با سمعکهای معمولی و نسل گذشته تفاوتی نخواهند داشت. شنوایی شناسان مجرب و با سواد مسوول تنظیم این کوچولوهای پیشرفته می باشند. اگر نمی دانید به کجا مراجعه نمایید، های سمعک شما را راهنمایی می کند.

تهیه و تنطیم پیشرفته ترین سمعکهای دنیا: های سمعک

تلفن ۲۴ ساعته: ۲۲۲۱۲۱۲۷

 

سمعک هوشمند
  • سمعک هوشمند
5.0

خلاصه

سمعک هوشمند

درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (3 رای)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن