معماری
سرخط خبرها
خانه / سمعک / سمعک ویدکس / سمعک ویدکس
سمعک ویدکس 9
سمعک ویدکس ۸

سمعک ویدکس

سمعک ویدکس

سمعک ویدکس

 

کمپانی سمعک ویدکس در سال ۱۹۵۶ میلادی به کوشش آقایان توفلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شد و اکنون در بیش از ۱۵۰کشور جهان به عنوان یکی از معروف ترین مارک های سمعک دارای نمایندگی های فعال جهت توزیع محصولات و خدمات پس از فروش می باشد .

شرکت ویدکس از ابتدای آغاز فعالیت خود در سال ۱۹۵۶، شرکتی بوده‌ که به صورت خانوادگی اداره می‌شده است. امروزه این شرکت یکی از پیشتازان عرصه‌ی تولید سمعک‌های دیجیتال با سهم ۱۰ درصدی از بازار این محصولات است که از این نظر در مقام ششم بین تولیدکنندگان سمعک قرار دارد. ویدکس در ۱۰۰ کشور دنیا نیز نمایندگی دارد و در ساختمان مرکزی این شرکت در Lynge  دانمارک ۳۴۰۰ کارمند مشغول به کار هستند. نزدیک به ۹۷ درصد محصولات ویدکس نیز از همین مرکز صادر می‌شوند. ویدکس همچنین کارخانه‌ای در بلژیک دارد.

تمرکز Widex بر روی نوآوری، نیازهای متغیر افراد از لوازم کمک‌شنوایی و همچنین مداخله‌ی زودهنگام در تشخیص و درمان مشکلات شنوایی به خصوص در نوجوانان و خردسالان قرار دارد. در ادامه مروری بر تاریخچه‌ی ویدکس، محصولات این شرکت و نحوه‌ی تاثیرگذاری آن بر صنعت محصولات کمک‌شنوایی خواهیم داشت.

سمعک ویدکس

تاریخچه‌ی ویدکس

این شرکت یک شرکت دانمارکی الاصل است که توسط دو دوست با نام‌هایChristian Topholm و Eric Westermann در سال ۱۹۵۶ بنا گذاشته شد. در همان سال نیز بنیان‌گذاران این شرکت اولین مشتری خود را داشتند و شرکت خود را به یک کارخانه‌ی نساجی قدیمی در Brede انتقال دادند. در دهه‌ی پنجاه میلادی دانمارک کشوری با اقتصاد مبتنی بر کشاورزی محسوب می‌شد که محصولات صادراتی آن نیز غالبا محصولات کشاورزی بود.

با این حال Topholm و Westermann از نوآوری‌ها و زمینه‌هایی که تکنولوژی در مقابل آنها ایجاد می‌کرد، استقبال کردند. اولین سمعک آن‌ها ، سمعک جیبی Widex 561 نام داشت و در همان سال ۱۹۵۶ طراحی و ساخته شد (زمانی که Topholm توانست تله کویل کوچکی طراحی کند که بتوان درون یک جعبه جا شود).  در طی ده سال بعد نیز این دو نفر، دو سیستم جدید ابداع کردند که Minaretta و Sight ‘n’ Sound نام داشتند. این سمعک‌ها به انتهای دسته‌های عینک متصل می‌شدند تا حالت مخفی‌تری داشته باشند.

ادامه تاریخچه سمعک ویدکس…

در تاریخ دهم ژوئن سال ۱۹۶۶ ویدکس به دفتر مرکزی جدیدش در Verlose منتقل شد. در آن زمان، این شرکت دهمین شرکت بزرگ تولید‌کننده‌ی سمعک در بازار بود و به سرعت نیز رشد می‌کرد. در سال ۱۹۶۸ ویدکس مجددا با گسترش کسب و کار خود، دو کارخانه‌ی جدید در Helsinge در دانمارک و Verviers در بلژیک افتتاح نمود.

در اوایل دهه‌ی هفتاد میلادی، در همان حال که Widex در حال رشد و توسعه شرکت بود، تعداد اعضای خانواده‌ی Topholm و Westermann نیز که در هیئت مدیره قرار می‌گرفتند نیز افزایش می‌یافت تا این شرکت از همان ابتدا خودش را به عنوان یک شرکت خانوادگی جا بیاندازد. در سال ۱۹۷۲ Jon Topholm توپهولم (پسر Christian Topholm ) مدرک خود را در زمینه‌ی مهندسی برق دریافت کرد و به تیم اداره‌کننده‌ی ویدکس پیوست.  در سال ۱۹۷۵ نیز Tom Westermann (نوه‌ی Erik Westermann) به واحد فروش شرکت ملحق شد و پس از او فرزندان Erik نیز با نام‌های Soren و Anders به بخش مالی، فناوری اطلاعات و دیگر بخشهای ویدکس اضافه شدند.

انواع سمعک ویدکس

کمپانی سمعک ویدکس با بیش از نیم قرن تجربه از پیشگامان جهانی در زمینه طراحی و تولید جدیدترین سمعک های دیجیتال بوده است و امروزه نیز با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و فناوری های روز دنیا گامی جدید در عرصه تولید سمعکهای هوشمند برداشته است و با ارائه محصولات جدید از جمله سمعک های وایرلس همواره به عنوان یکی از مطرح ترین برندهای سمعک حضور داشته است .

گارانتی سمعک ویدکس

نمایندگی کمپانی سمعک ویدکس در ایران از سال ۱۳۷۸ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و با داشتن ۲۰۰ نمایندگی معتبر در سراسر ایران و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی بی قید و شرط بین المللی توانسته است گامی هر چند کوچک در راستای ارائه خدمات به مددجویان عزیز بردارد . سمعک های widex با ارائه گارانتی بین المللی به مدت دو سال وهم چنین ده سال خدمات پس از فروش رضایت کامل استفاده کنندگان سمعک را فراهم می سازد .

سمعک ویدکس2
سمعک ویدکس۱

صعود ویدکس

اگرچه ویدکس کم و بیش همواره شرکت موفقی در زمینه‌ی کاری خود محسوب می‌شد، در اواخر دهه‌ی هشتاد و در طی دهه‌ی نود میلادی این شرکت دوره‌ی رشد بسیار قابل توجهی را به عنوان یک شرکت نوآور  و یک برند تجربه کرد. به عنوان مثال در سال ۱۹۸۸ ویدکس اولین سمعک برنامه‌پذیر به صورت بی‌سیم خود را با نام Quattro Q8 به بازار عرضه کرد که توسط ریموت کنترل دور قابل برنامه ریزی بود.

پس از آن در سال ۱۹۹۰ این شرکت تکنولوژی انحصاری طراحی قالب‌های شخصی سازی شده سمعک به کمک لیزر و مدلسازی کامپیوتری را به نام خود ثبت کرد. این تکنولوژی، CAMISHA نام داشت که مخففی از عبارت “طراحی قالب سمعک به صورت سفارشی به کمک کامپیوتر” (Computer-aided manufacturing of individual shells for hearing aids) بود که نوآوری بسیار مهمی محسوب می‌شد و نحوه‌ی ساخت قالب‌های سمعک را برای همیشه در صنعت تولید سمعک.. تغییر داد. در سال ۱۹۹۵ نیز این شرکت نام خود را با طراحی اولین سمعک داخل گوشی تمام دیجیتال،  بر سر زبان‌ها انداخت. این سمعک کوچک Senso CX  نام داشت و انقلابی را در صنعت تولید سمعک آغاز کرد.

ویدکس دومین سمعک از سری Senso خود را در سال ۱۹۹۷ عرضه کرد که آن هم یک سمعک کاملا داخل کانال ( سمعک CIC )  بود و دو مدل از آن نیز در همان سال با نام‌های C9 و C18 عرضه شدند. در سال ۱۹۹۸ ویدکس موفق به دریافت جایزه‌ی ارزشمند انجمن طراحان صنعتی آمریکا (IDEA) برای طراحی سمعک Senso CIC گردید . در همان سال نیز این شرکت Senso P38 را عرضه نمود که اولین سمعک دیجیتال توان بالا (High Power) در دنیا بود.

و اکنون سمعک ویدکس:

ابتدای قرن بیستم نیز برای Widex سرشار از نوآوری بود که دستگاه‌های قابل توجه زیر نمونه‌هایی از این نوآوری‌ها هستند:

 • ۲۰۰۱: سری براوو (Bravo) که با قیمت‌های مناسب برای تمامی افراد عرضه می‌شدند.
 • ۲۰۰۲: سنسو دیوا (Diva) که سمعکی کاملا اتوماتیک بود و خود را با محیط اطراف تطبیق می‌داد.
 • ۲۰۰۴: سنسو ویتا (Vita) که سمعکی شخصی‌سازی شونده و راحت و ساده بود.
 • ۲۰۰۴: ویدکس ایلان (Elan) که با استفاده از e-Tip به سرعت قابل استفاده می‌شد.
 • ۲۰۰۶: اینتئو (Inteo) که اولین سمعک طراحی شده با قابلیت‌های پردازش سیگنال و قابلیت‌های گوناگون شخصی‌سازی بود.
 • ۲۰۰۸: پشن (Passion) کوچکترین سمعک گیرنده‌ی درون کانال (Receiver In the Canal – RIC) و تنها ۲۱ میلیمتر قطر داشت.
 • ۲۰۰۸: نانوکر (NanoCare) سیستمی انحصاری ضد واکس گوش بود که عمر و کارایی سمعک‌ها را بطور قابل توجهی افزایش می بخشید

ادامه تاریخچه سمعک ویدکس:

 • ۲۰۰۸: مایند۴۴۰ (Mind440) که اولین سمعک طراحی شده با قابلیت پخش اصوات آرامش‌بخش بود و جهت درمان وزوز گوش به‌کار می‌رفت.
 • ۲۰۰۹: DEX سیستم کمک شنوایی با لوازم جانبی بی سیم جهت اتصال سمعک به تلویزیون، گوشی موبایل و کنترل از راه دور
 • ۲۰۰۹: ویدکس‌لینک (WidexLink) تکنولوژی بی‌سیم برای ارتباط بین محصولات ویدکس
 • ۲۰۱۰: بیبی۴۴۰ (Baby440) سمعکی اختصاصی بود که برای اولین بار در دنیا مخصوص کودکان طراحی شد.
 • ۲۰۱۱: سوپر (SUPER) که اولین سمعک گیرنده درون کانال (RIC) با توان بسیار بالا بود
 • ۲۰۱۲: ZEN2GO که سمعکی برای رفع مشکلات مبتلایان به وزوز گوش است و توانایی پخش اصوات آرامش‌بخش را دارد.
 • ۲۰۱۲: آی‌آی‌سی (IIC) که سمعکی بسیار کوچک و تقریبا نامریی است.
سمعک ویدکس
widex hearing aid ویدکس

ویدکس در حال حاضر

امروزه ویدکس همچنان توسط خانواده‌های Westermann و Topholm مدیریت می‌شود. این شرکت همچنان در حال رشد و پیشرفت است و بازه‌ای از محصولات و تکنولوژی‌ها را ارائه کرده‌است که آن را به شرکتی شناخته شده و موفق بدل می‌کند.

تکنولوژی‌ها و سمعک های ویدکس

مصرف‌کنندگان سمعک امروزه طیف گسترده‌ای از محصولات ویدکس را می‌توانند برای استفاده‌ی خود انتخاب کنند که هرکدام از این محصولات رنگ‌ها، سایز‌ها و تکنولوژی‌ها گوناگونی دارند. از جمله‌ی معروف‌ترین این مدل ها می‌توان مدل‌های دریم (DREAM)، کلیر (CLEAR) و پشن (Passion) را نام برد. همچنین دستگاه‌هایی جهت تسکین وزوز گوش توسط ویدکس عرضه می‌شود و سری مخصوص کودکان نیز توسط این شرکت طراحی شده است تا انواع گوناگون محصولات آن را کامل کند.

محصولات ویدکس از نظر ساخت و طراحی زیبا هستند که این موضوع را باید به حساب سنت طراحی دانمارکی‌ها، یعنی توسعه‌ی تکنولوژی با توجه به جزییات گذاشت. علاوه بر این، ویدکس با متخصصان شنوایی همکاری نزدیکی دارد و سرمایه‌گذاری چشمگیری در زمینه‌ی تحقیق و توسعه انجام می‌دهد تا بتواند به سنت نوآوری و پیشتازی خود در صنعت لوازم کمک‌شنوایی ادامه دهد.

چه چیزی سبب تمایز آن‌ها می‌شود؟

تعهد ویدکس به پایداری و توسعه‌ی خود، این شرکت را از رقبایش متمایز می‌سازد. به عنوان مثال این شرکت غالب تحقیقات و توسعه و تولید خود را در دانمارک به جای کشورهای دیگر انجام می‌دهد. ساختمان مرکزی این شرکت نیز با طراحی منحصربه‌فرد خود و با تکیه به انرژی‌های تجدید‌پذیر زمینه را برای فعالیت کارمندان ویدکس فراهم می‌آورد. این ساختمان از هزاران سلول خورشیدی و توربین بادی برای تامین انرژی خود بهره می‌برد. در نهایت نیز به کمک یک سیستم مانیتورینگ مرکزی، ساختمان مرکزی Widex با خودکارسازی کامپیوتر‌ها و دستگاه‌ها و نورپردازی، در هنگام ترک کارکنان اقدام به کاهش مصرف انرژی می‌کند.

 

اما بعد از مقدمه راجع به تاریخچه شرکت ویدکس:

انواع سمعک ویدکس :

شرکت های مختلفی در زمینه ساخت و طراحی انواع سمعک فعالیت دارند. یکی از این شرکت ها ویدکس می باشد. در این قسمت تلاش خواهد شد که ضمن معرفی این شرکت انواع مختلف سمعک های ویدکس  و ویژگی های آن ها نیز معرفی گردد.

شرکت ویدکس در سال ۱۹۵۶میلادی به همت آقایان توفهلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شد. هم اکنون در بش از ۱۵۰ کشور جهان دارای نمایندگی توزیع خدمات پس از فروش می باشد که یکی از این کشور ها ایران می باشد .

این کمپانی با بیش از نیم قرن تجربه از پیشگامان طراحی و تولید کوچکترین سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی در دنیا بوده است و امروز با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن و فناوری های روز دنیا گامی جدید در زمینه سمعک های فراهوشمند و وایرلس برداشته است.

ویدکس با ارائه ی خدماتی مانند ۲تا ۳ سال  گارانتی بی قید و شرط بین المللی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش توانسته است رضایت خاطر بسیاری از استفاده کنندگان از سمعک را فراهم آورد .

سمعک هایی که امروزه توسط شرکت ویدکس ساخته می شوند شامل :خانواده سمعکهای ویدکس

سمعک ویدکس
سمعک ویدکس

سمعک VITAL:

این سمعک که محصول سال ۲۰۱۵ کمپانی ویدکس می باشد مقرون به صرفه ترین و ارزان ترین سمعک خانواده سمعک های ویدکس می باشد. با این وجود این سمعک جز نسل جدید و متفاوت سمعک های فول دیجیتال محسوب می شود. این سمعک در انواع مدل های پشت گوشی و داخل گوشی وجود دارد. قادر است افتی تا حدود شدید را پوشش دهد .

پس می توان گفت این سمعک برای انواع درجات کاهش شنوایی قابلیت تجویز دارد .

سمعک های MENU و MENU+:

نسل جدید سمعک های هوشمند داینامیک و به ترتیب محصول سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ کمپانی ویدکس می باشد . این سری از سمعک ها نیز شامل همه انواع مدل های پشت گوشی و داخل گوشی است. مضاف بر آنکه دارای سمعک های پشت گوشی از نوع MICRO که سایز کوچک تری نیز دارد می باشد. این سمعک ها نسبت به سمعک های VITAL قیمت بالا تری دارند. اما دارای تکنولوژی مدرن تر و مدار ضد فیدبک نیز می باشد .

سمعک های MENU+ مدارات بیشتری نسبت به سمعک MENU دارد . علاوه بر اینکه با استفاده از این گروه سمعک ها  (MENU+ ) قابلیت تشخیص گفتار از زوایا و جهات مختلف بهبود می یابد . همچنین با برخورداری این سمعک از مدارات ویژه کاهنده نویز و افزاینده گفتار اصوات مزاحم پیرامون به خوبی حذف شده و درک گفتار فرد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد . در این سمعک  امکان برخورداری از ریموت کنترل هم وجود دارد .

سمعک ویدکس
سمعک ویدکس ۴۴۴

سمعک MIND 220/MIND 330/MIND 440 :

این سمعک ها از تکنولوژی هوشمند داینامیک با قابلیت پردازش دوگانه سیگنال برخوردار هستند. محصول سال ۲۰۱۰ محسوب می گردند . این سمعک ها  دارای ویژگی های بارز ذیل می باشند:

۱- برخورداری از ادیومتری با سمعک ،

۲- مدارات ویژه ردیاب نویز و گفتار جهت افزایش درک شنوایی در محیط های شلوغ ،

۳- سیستم فیدبک کنسلینگ پیشرفته با قابلیت حذف اصوات مزاحم،

۴- سیستم عیب یاب سمعک  ،

۵- آنتی موبایل و

۶- سیستم یادآوری تاریخ مراجعه بعدی کاربر به ادیولوژیست،

همچنین:

 

 • برخورداری از تکنولوژی سمعک های هوشمند داینامیک با قابلیت پردازش سیگنال دو طرفه

 • دارای ۵ باند و کانال فرکانسی قابل تنظیم

 • کیفیت صدای ۱۰۰% طبیعی با بهره گیری از سیستم EDRC

 • دارای HD LOCATOR و توانایی شنیدن از زوایا و فواصل مختلف

 • دارای سیستم فیدبک کنسلینگ هوشمند MULTI DIRECTIONAL با قابلیت حذف سوت و اصوات مزاحم

 • مجهز به سیستم عیب یاب سمعک QUALITY ASSURANCE

 • مجهز به سیستم سخنگوی فارسی زبان سمعک (SMART SPEAK)

 • برخورداری از EXPANDED SENSOGRAM و امکان ارزیابی شموایی در ۱۳ باند فرکانسی

 

این سمعک ها قابلیت پوشش دهی افت شنوایی تا شدید را داشته و در انواع مدل های سمعک وجود دارند . این سمعک ها مقبولیت بسیار بالایی را در بین کاربران خود دارند . قیمت این سمعک ها نسبت به گروه قبلی سمعک ها بالا تر می باشد و با افزایش شماره سمعک از ۲۲۰ به ۴۴۰ نیز به دلیل بهبود تکنولوژی آن قیمت افزایش می یابد .این گروه از سمعک ها ۳ سال گارانتی بین المللی دارند.

خانواده سمعکهای ویدکس
خانواده سمعکهای ویدکس

سمعک های DREAM 110/DREAM 220/DREAM 330/DREAM 440 :

این سمعک ها نسل جدید سمعک های فراهوشمند  با تکنولوژی WIRELESS  و محصول سال ۲۰۱۳ می باشند . این سمعک ها دارای بالاترین پهنای باند فرکانسی در بین سمعک های موجود در بازار با برخورداری از تکنولوژی TRU ISP و کیفیت صدای ۱۰۰ درصد طبیعی هستند .

 • مجهز بودن به سیستم TRUE SOUND SOFTNER  و کنترل اصوات بلند و ناگهانی ،
 • برخورداری از تکنولوژی لاله گوش مصنوعی و جهت یابی منبع صدا از زوایای مختلف،
 • برخورداری از تکنولوژی های TRU INPUT و حذف کامل اعوجاج سمعک در سطوح شدتی بالا   
 • مجهز بودن به سیستم تطبیق تدریجی فرد استفاده کننده باسمعک
 • داشتن سیستم PERSONAL ZEN  جهت کنترل پیشرفته وزوز گوش 
 • سیستک کنترل فیدبک بسیار قوی و
 • وضوح بسیار بالای گفتار در محیط های شلوغ

ادامه مشخصات سمعکهای دریم ویدکس…

 • نسل جدید سمعک های فراهوشمند WIRELESS محصول ۲۰۱۳
 • دارای بهترین پهنای باند فرکانسی در بین سمعک ها
 • برخورداری از تکنولوژی TRUE ISP و کیفیت صدای ۱۰۰% طبیعی
 • مجهز به سیستم TRUE SOUND SOFTER و کنترل اصوات باند ناگهانی
 • برخورداری از تکنولوژی لاله گوش مصنوعی و جهت یابی منبع صدا از زوایای مختلف
 • برخورداری از تکنولوژی TRUE INPUT و حذف کامل اعوجاج سمعک در سطوح شدتی بالا
 • مجهز به سیستم PERSONAL ACCLIMATISATION و تطبیق تدریجی فرد استفاده کننده با سمعک
 • مجهز به سیستم کنترل فیدبک فوق العاده قوی و وضوح بسیار بالای گفتار در محیط های شلوغ

از ویژگی های این گروه از سمعک ها محسوب می شود.

 

نوع ۱۱۰ آن ۲ سال گارانتی و بقیه انواع این سمعک ها ۳ سال گارانتی دارند . قدرت پوشش دهی این سمعک ها تا حدود افت شدید می باشد و برای انواع کم شنوایی ها مناسب است . این نوع سمعک ها در تمامی انواع وجود دارند و مدل های پشت گوشی آن ها بسیار کوچک می باشد.

این گروه از سمعک ها نوع RIC را نیز در بر می گیرند که خصوصا برای افت های شنوایی فرکانس های زیر مناسب است . با افزایش شماره این سمعک ها از ۱۱۰ به ۴۴۰ قیمت آن افزایش می یابد و نوع ۳۳۰ و ۴۴۰ آن که کیفیت صدای فوق العاده را دارند قیمت بالاتری نسبت به سایر محصولات این کمپانی را به خود اختصاص می دهند.

 

سمعک ویدکس 7489
سمعک ویدکس ۸۷

سمعک های UNIQUE110/220/330/440

این سمعک متفاوت فراهوشمند واقعی محصول سال ۲۰۱۵ کمپانی ویدکس دانمارک می باشد . این سمعک ها از تمامی مزایای پردازش های وایرلس اعم از پردازش یکپارچه صدا و شبیه سازی شنوایی دوگوشی  برخوردار هستند. یونیک، تنها سمعک مجهز به تکنولوژی UNIVERSAL PROGRAM  محسوب می شود . این سمعک طبق گفته کمپانی امکان ورود وسیع ترین حجم صدا در میان تمام سمعک های دنیا را دارد.

همچنین

 • قابلیت پردازش بلند ترین و آهسته ترین اصوات بدون اعوجاج و تغییر کیفیت صدا ،
 • حافظه داخلی از برایند بیش از ۱۰۰ محیط شنوایی مختلف،
 • آنالیز ثانیه به ثانیه صدا و سویچ خودکار بین برنامه های شنوایی با توجه به شرایط اکوستیکی جدید،
 • پیشرفته ترین مدار کنترل وزوز،
 • کنترل نویز باد وافزایش باورنکردنی درک گفتار در حضور نویز ،  

از دیگر ویژگی های این سمعک ها است . این سمعک ها از لحاظ پوشش کم شنوایی همانند سمعک های نوع DREAM می باشند .گارانتی این محصول به غیر از سمعک نوع ۱۱۰ با ۲ سال گارانتی، ۳ سال گارانتی برای سمعک های این خانواده می باشد. امکان برخورداری از ریموت کنترل و رابط موبایل از امکانات این سمعک می باشد . قیمت این سمعک ها بسیار به قیمت سمعک های نوع DREAM نزدیک می باشد.

 

سمعک های SUPER POWER

این سمعک ها برای افت های شنوایی  بسیار شدید تا عمیق طراحی شده است. نوع SV32/SV38  قابلیت پوشش تا ۱۲۰ دسیبل را دارد و سمعک ME38 همین میزان افت با تکنولوژی پیشرفته تر را پوشش می دهد . سمعک های SUPER220/440 با پوشش دهی افت های عمیق و بهره گیری از تکنولوژی وایرلس و ایجاد ارتباط همزما دو سمعک بیشترن کارایی را دارند.

 • برخورداری از تکنولوژی هوشمند WIDEXLINK و ایجاد ارتباط همزمان بین دو سمعک
 • دارای ۵ باند و کانال فرکانسی قابل تنظیم
 • سمعک SUPERPOWER هوشمند مجهز به سیستم WIRELESS
 • سمعک RITE با قابلیت پوشش تا ۱۲۰ دسی بل
 • دارای سیستم هوشمند حذف فیدبک دوگوشی (IE FEEDBACK CANCELLING)
 • دارای پوشش میکروفون از جنس نانو با مقاومت بالا نسبت به رطوبت
 • مجهز به برنامه PHONE و افزایش درک گفتار هنگام مکالمه تلفنی
 • امکان تنظیم ۳ برنامه شنیداری برای سمعک
 • دارای برنامه تقویت گفتار با قابلیت افزایش درک گفتار در محیط های شلوغ

 

سمعک ویدکس ME 38 SUPER POWER

– عضو جدید سوپرپاور خانواده سمعک های هوشمند MENU
-دوسال گارانتی بی قید و شرط بین المللی
– قدرت پوشش دهی ۱۲۰ دسی بل
– وضوح و کیفیت صدای بالا
-قیمت مناسب و مقرون به صرفه

ME-38 SP

 • عضو جدید سوپرپاور خانواده سمعک های هوشمند MENU
 • قدرت پوشش دهی ۱۲۰ دسی بل
 • وضوح و کیفیت صدای بالا

در مجموع سازمان شنوایی و تعادل اورال، نمره ی “قابل قبول” را به محصولات ویدکس می دهد. در مطالعه محصولات ویدکس، عقلانیت، فقطه بارز این خانواده دانمارکی خواهد بود. ویدکس در گذر زمان با نرخ رشدی تدریجی به دور از هیجانات و احساسات و استفاده از استراتژیهای بلند پروازانهف به مسیر تعالی خود ادامه داد.

و اما امروز اگر ویدکس را بهترین برند موجود در ایران نشماریم ، اعطای لقب منطقی ترین سمعک ایران، شایسته ی او خواهد بود. این ویژگی را ما در نمایندگی رسمی ایران یان برند بین المللی هم مشاهده نمود.

بهترینهای ویدکس را فقط از های سمعک تهیه کنید. متخصصین “های سمعک”، دارای مجوز و لایسنس رسمی  برای تجویز سمعکهای ویدکس از کمپانی ویدکس دانمارک می باشند.

 

های سمعک

تهران ۲۲۲۱۲۱۲۷

شهرستان ۰۹۱۲۰۱۴۷۰۶۸

همچنین ببینید

سمعک دریم ویدکس

سمعک دریم ویدکس

مقدمه سمعک دریم ویدکس: سمعک دریم ویدکس یکی از نسلهای تکنولوژی شرکت ویدکس است که در …

سمعک Unique ویدکس

سمعک Unique ویدکس

سمعک Unique ویدکس برای پرداختن به سمعک Unique ویدکس باید کم بیشتر درباره کمپانی ویدکس …

شرکت ویدکس66

معرفی شرکت ویدکس

معرفی شرکت ویدکس: کمپانی سمعک ویدکس در سال ۱۹۵۶ میلادی به کوشش آقایان توفلم و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

فروشگاه های سمعک، تنها فروشگاه ارایه کننده خدمات کمک شنوایی در ایران می باشد. رد کردن