سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

بررسی تخصصی سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

خانه » blog » بررسی تخصصی سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

بررسی تخصصی سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

سمعک ویدکس مدل BEYOND Fusion 2 440 

کهنه برند سنت گرا بالاخره پرچم دار خود را معرفی کرد. حالا 3 سال است که مشتریان وفادار این برند دانمارکی منتطرند تا بعد از عرضه موفق Dream440، محصول جدید این کمپانی پر سابقه را ببینند. ما هم در های سمعک مشتاق بودیم تا ازین عرضه جدید رونمایی شود تا در فرصت کافی، به بررسی کارشناسانه از طرف شما روی این محصول، اقدام کنیم. اکنون این فرصت دست داد و آنچه در پی می آید ماحصل 7 روز تست و بررسی تیم های سمعک روی آخرین محصول ویدکس، سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440 می باشد.

سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

 

نقد و بررسی سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

تیم تخصصی نقد و بررسی کالای “های سمعک” این تحقیق را در بازه 1396/06/010 تا 1396/06/17 انجام داد. لذا این امکان وجود دارد که در تاریخی که شما خواننده گرانقدر اقدام به تهیه این سمعک نموده اید، برخی از این ویژگیها دچار تغییر شده باشد. قابل تذکر و یادآوری است که تیم بررسی کالای های سمعک، در ارایه نظرات خود مستقل بوده و بر پایه یافته های خود، اقدام به انتشار این نوشته می نماید. لیکن شما خواننده ارجمند برای انتخاب خود از ابزارهای دقیقتری برای خرید سمعک استفاده نمایید. این مطلب توسط تیم های سمعک گردآوری شده است و حق تکثیر آن را برای خود محفوظ می داند.

سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440 نخستین سمعک کمپانی ویدکس است که برای آیفون (Made For Iphone ) ساخته شده است. ویدکس مدعی است مدل Beyond ، کمتر از هر سمعک ساخته شده برای آیفونی، باطری مصرف می کند و کیفیت صدای بهتری به نسبت رقبای ساخته شده برای آیفون دارد. BEYOND™ با کلیه محصولات جانبی ویدکس هماهنگ است، تله کویل را ساپورت می کند. قابلیت تله کویل برای کسانی که از دستگاههای “لوپ شنوایی” بهره می گیرند بسیارحیاتی است. “لوپ شنوایی” در فضاهای عمومی ملاقات مانند کلیسا، مسجد، آمفی تئاتر و … برای انتقال صدا بصورت مستقیم به سمعک ، نصب می گردد.

نرم افزار کنترل BEYOND™ یا App مربوطه حداقلIos9 و بالاتر می خواهد و امکانات زیر را در گوشی های آیفون محقق می سازد:

  • تنظیم ولوم صدا و قطع صدا
  • تنظیم فوکوس برای شنوایی کمک شده
  • انتخاب برنامه تنطیمی مناسب و دلخواه
  • اضافه کردن لوکیشن به برنامه ها برای تشخیص خودکار موقعیت مکانی و تطبیق خودکار با تنطیمات
  • دسترسی به بخش راهنمایی و کمک و عیب یابی

 

برخی از محدودیتهای اپ Widex BEYOND™:

  • از جئو تگینگ(Geo Tagging) پشتیبانی نمی کند.
  • برنامه “سمعک مرا پیدا کن” (Find My Hearing Aid) ندارد

  • تداخل با برنامه Siri

آپدیت مارچ 2017 سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

 نقاط ضعفی چون Geotagging و Siri مرتفع شد.

لیست گوشیهای اضافه شده به آیفون برای این گوشی در زیر آمده است:

Samsung Galaxy® S7, Samsung Galaxy® S7 Edge, Samsung Galaxy® S6, Samsung Galaxy® S6 Edge, Samsung Galaxy® Note 4, Samsung Galaxy® Note 5.

[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]این نقد و بررسی برای تیم های سمعک محفوظ است و انتشار بدون اطلاع و اجازه، منجر به پیگیری قانونی می گردد.[/box]

لوازم جانبی قابل استفاده با سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

از آنجایی که سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440 دارای قابلیت وایرلس می باشد، کلیه لوازم جانبی ویدکس که تاکنون ساخته شده است، توسط این سمعک قابل استفاده می باشد. تیم بررسی “های سمعک” به این نتیجه رسید که ویدکس در محصول جدید خود، اشکالات قبلی اتصال لوازم جانبی به سمعک را تا حدودی بر طرف نموده است. لیکن فهرست موارد به شرح ذیل می باشد:

لوازم جانبی سمعک جدید ویدکس

لوازم جانبی سمعک جدید ویدکس

ویژگیهای سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440

تیم بررسی “های سمعک” پس از بررسی  این سمعک مواردی را استخراج نمود که در ادامه به بخشی از آنها اشاره می نماییم. سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440 از روکش ضد آب بهره مند می باشد. این روکش البته در گذشته توسط برندهایی چون فوناک و بلتون هم بکارگیری شده بود که از این رو نمی توان قابلیت مهمی برای ویدکس دانست.  همچنین این سمعک بطور اتوماتیک به  تله کویل متصل می شود که خود می توان گشایشی در سیستم های شنوایی عمومی محسوب شود.

دکمه پوش باتن ،آی پی ریتینگ، باطری قابل شارژ، قابلیت کنترل توسط آیفون، قابلیت کنترل توسط اندروید،کانالهای پردازشی،برش دهنده فرکانسی، کاهنده نویز باد،شبیه سازی کننده گوش، کاهنده نویز، کاهنده صداهای ناگهانی،انتخاب جهت،تطبیق محیطی،برنامه های شنیداری،کم کننده وزوز،جابجا کننده فرکانسی نیز از دیگر قابلیتهای موجود در این ورژن سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440 می باشد. البته این همه قابلیت فقط در مدل 440 این سمعک دیده می شود و در مدلهای 330 و 220 آپشنهای کمتری وجود دارد.

 

ویژگیهای نرم افزاری Widex BEYOND Fusion 2 440

رابط کاربری ویدکس در این سمعک تغییر یافته است. بنظر می رسد با آی پی غیر از ایران، می توان نرم افزار قدیمی و رابط کاربری وایرلس را با بروز رسانی به نسخه قابل استفاده برای سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440 بدل نمود. از جمله موارد ویزه نرم افزاری این سمعک پیشروی ویدکس می توان به فهرست زیر اشاره نمود:

 

software-fetures

software-fetures

حالات و برنامه های شنیداری Widex BEYOND Fusion 2 440

بررسیهای تیم “های سمعک” نشان می دهد که این سمعک هوشمند از 9 برنامه اتوماتیک برای محیطهای مختلف شنیداری و 4 برنامه دستی برای استفاده از قابلیتهایی مثل تلفن، کاهنده وزوز و … بهره می برد.

listening-mode

listening-mode

[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]این متن به کوشش تیم تخصصی “های سمعک” تهیه شده است. از انتشار بدون منبع آن خودداری نمایید.[/box]

رقبای هم رده:

سمعک جدید ویدکس را می توان با سمعکهای زیر مقایسه نمود:

1- Kirkland Signature (Costco) 7.0 Premium Hearing Aids  Kirkland signature 7.0 hearing aids

 

2- Unitron N Moxi Fit Pro Unitron n moxi fit

 

3- Phonak Audéo V 312T V90 Phonak v90 312t

 

4- Oticon Opn 1 miniRITE Oticon opn black

امتیاز و نتیجه گیری “های سمعک” :

انعطاف و تمرکز شرکتهای تولید کننده سمعک بر روی نیازهای مشتریان و سیاستهای انقباضی جهت کاهش هزینه های بازاریابی، شاید اما بیش از بیش گریبان گیر ویدکس شده است. ویدکسی که با مقاومت در بازار رقابتی امروز که شاهد در هم آمیزی شرکتهای بزرگ هستیم، سعی می کند خود را بعنوان معدود شرکتهای مالک/مدیر ، در بورس رقابتها نگه دارد. 

شاید بیش از 3 سال بود که از آخرین ارایه شرکت ویدکس می گذشت و انتظار می رفت، ویدکس با ارایه ای فوق العاده، انتظارها را سوررایز کند. اما یکبار دیگر این برند منطقی دانمارکی، اخلاق محافظه کارانه خود را به رخ مشتریان خود اما کشید و با ارایه ناامید کننده، پرچمدار آینده خود را معرفی کرد.

new-of-widex

new-of-widex

پرچم داری که شاید نه در نام و اما نه در عملکرد، حرف جدیدی برای گفتن ندارد. مجموعه ای از قابلیتهای نخ نمایی که شاید سالهای قبل از این توسط پیشروهای آمریکایی چون Starkey ، به بازار ارایه شده بود. اگر راه دور نریم، دیگر رقیب دانمارکی ویدکس ،اتیکن، سال گذشته با معرفی سمعک Alta 2Pro تمامی قابلیتهای فوق الذکر را به بازار عرضه کرده بود.

ویدکس گرچه ” های سمعک” را سورپرایز نکرد، لیکن مهم است بدانیم که این تولید کننده دانمارکی سالهاست که با محافظه کاری، و با سیاست دنباله رو، توانسته متوسط خوبی از بازار را برای خود دست و پا کند. اما این بار شاید روشهای سنتی توسعه بازار و ارایه پرچمداری چنین معمولی، آینده ای نامشخص در انتظار این کهنه برند سنت گرا باشد.

سمعک ویدکس
  • سمعک Widex BEYOND Fusion 2 440
5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 بازدید مجدد)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن