سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

سنجش شنوایی مهد کودک

خانه » blog » سنجش شنوایی مهد کودک

سنجش شنوایی مهد کودک

سنجش شنوایی مهد کودک

بر پایه تاکیدات سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، کلیه کودکان زیر 7 سال باید مورد ارزیابیهای شنیداری و ارتباطی واقع شوند. این از جمله سندهای مداخله زودهنگام جهت ترویج عمومی بهداشت و جلوگیری از ابتلا به معلولیت می باشد.

وقتی فقط تصور می کنیم که با یک پیگیری ساده می توانیم آینده ارتباطی این برگهای گل را تضمین کنیم، سهل انگاری از آن شاید اما گناهی فراموش نشدنی باشد.

سنجش شنوایی مهد کودک

سنجش شنوایی مهد کودک

سنجش شنوایی کودک چیست؟

ارزیابی،معاینه و بررسی گوش و شنوایی کودک از جهت بیماریهای،بد شکلیها و نواقص شنیداری، سنجش شنوایی نامیده می شود. این سنجش شنیداری از دستگاهها و روشهای مختلفی بهره می برد:

1- آودیومتری

2- او آ ای

3- تمپانومتری

4- اتوسکپی

5- ای بی آر

لکنت زبان

لکنت زبان

ضرورت سنجش شنوایی مهد کودک

سنجش شنوایی مهد کودک یکی از بهترین ره حلهای کشف بموقع اشکالات شنیداری کودکان می باشد. های سمعک با همکاری سازمان شنوایی و تعادل آورال، مجری انحصاری طرح سنجش و سلامت کودکان تهران، بزرگترین گام را در سالهای اخیر برداشته است. تا امروز بیش از 175 مرکز نگهداری و آموزشی کودکان زیر 7 سال مورد سنجش شنوایی قرار گرفتند و ماحصل آن کشف و پیگیری مشکلات شنیداری 480 کودک و نوزادمشکوک یا مبتلا به مشکلات شنیداری یا ارتباطی بوده است.

همه می دانیم که تشخیص کودکان دارای مشکلات گوش،شنیداری و تمرکزی/شناختی، قبل از 6 سالگی، کمک بزرگی به آینده درمانی آنها می کند. واقعیت اینست که خانواده ممکن است متوجه مشکلات شنیداری کودک خود نشوند و خب البته کودکان هم توانای ابراز مشکلات خود را تا سنین بالا ندارند. این مهم ممکن است برخی از بزرگترین مشکلات شنیداری را تا سنین بالا مورد غفلت واقع کند و حیف و چند حیف که دیگر گاهی دیر می شود برای اقدام. یا دیر می شود و یا هزینه های رسیدگی زیاد و تاثیر اقدامات درمانی کم میشود.

Doctor audiologist testing girl

روش انجام سنجش شنوایی مهد کودک 

سازمان شنوایی و تعادل آورال، مسوول برگزاری طرح سراسری سنجش و سلامت شنیداری عمده ی مهدهای تهران می باشد. پس از انجام مراحل نخستین توافقات و قراردادها، تیم ارزیابی های سمعک با کارت شناسایی و تجهیزات مدرن در محل مرکز حاضر شده و اقدام به مطالعه دقیق وضعیت شنوایی کودکان می نمایند. خاطر نشان می سازد، مجموعه فعالیتهای ما متفاوت به مراکز طب کار یا مراکز سنجش شنوایی است. آورال بک تفکر است و شیوه ای جدید به سلامت ارتباطی را ابداع نموده است. های سمعک با توافق با سازمان شنوایی و تعادل آورال، مجری اندیشه های نوین مرکز آورال می باشد. از این رو انتخاب شما می تواند انتخاب دقیق و کاملی باشد.

ارزیابی شنوایی

ارزیابی شنوایی

چگونه از مراکز اصلی و تقلبی مطلع شویم؟

اخیرا مطلع شدیم که گروههایی با بهره گیری از نام و حسن شهرت سازمان شنوایی و تعادل آورال، اقدام به تفاهم با مراکز نموده اند. در این راستا اعلام می کنیم:

1- قلبا خوشحالیم روشی موثر را بنا نهاده ایم که سرلوحه کار شما قرار گرفته است.

2- صمیمانه از شما متشکریم که در نشر تفکر ما، یاری رسانید.

3- به خود می بالیم که اینچنین دنبال کننده و رقیب داریم.

4- پیشنهاد می کنیم با تعامل نزدیکتر با ما شیوه صحیح ارایه خدمات به کودکان را فرا بگیرید.

Social relationships

Social relationships

هزینه انجام سنجش شنوایی مهد کودک چقدر است؟

سنجش شنوایی مهد کودک بخشی از برنامه های عام المنفعه سازمان شنوایی و تعادل آورال می باشد. بنا بر این استرتژی کلیه دریافتهای این سازمان در خدمت انجام پیشگیریهای کم شنوایی و ارتباطی در کشور عزیزمان هزینه می شود. از این رو ما صرفا به یک توافق با مراکز بسنده می کنیم و اجر و مزد خود را از سلامت فرزندان ایران عزیز، طلب می کنیم. در این مسیر حمایت فکری شما پشتوانه تلاش ما خواهد بود.

به اطلاع هم میهنان ارجمندمان می رسانیم که ما یکی هستیم و یکی. به این معنی که یک سازمان آورال داریم و یک های سمعک. کلیه طرحهای سنجش سلامت شنیداری کودکان هم با مجوز سازمان آورال انجام می شود. همچنین پرسنل آورال و های سمعک با کارت شناسایی معتبر به مهد کودکها مراجعه می نمایند و اصالت آنها را می توانید با شماره های 22212127 و 09102004565 بررسی کنید.

سنجش شنوایی مهد کودک
  • امتیاز به این مقاله
5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن