سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 28425011|Info@hisamak.com
خانه » محصولات

فروشگاه های سمعک 

فروشگاه های سمعک ،بزرگترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی سمعک،محصولات مرتبط با شنوایی و گوش برای عموم مردم می باشد. شما می توانید از این فروشگاه بسادگی و با اطمینان بالا خرید کنید.

تشخیص فروشگاه های سمعک

دقت کنید کلیه صفحات اینترنتی و فروشگاه های سمعک با آدرس https://hisamak.com شروع بشوند و کلیه صفحات با آدرسی غیر از این جعلی بوده و هایسمعک هیچ مسوولیتی را در قبال مخاطرات احتمالی نمی پذیرد.

توضیحات فروشگاه های سمعک

در طراحی این فروشگاه به راحتی و امنیت بالای آن فکر شده است پس با خیال راحت و بدون دانش و اطلاعات کامپیوتر از این بخش لذت ببرید. هرگونه سوال،پیشنهاد و انتقاد خود را با شماره ۲۲۲۱۲۱۲۷ ویا تلگرام 09102004566 در میان بگذارید.

فروشگاه های سمعک

shop

قیمتهای این فروشگاه

طبق تفاهم با شرکتهای اصلی وارد کننده تجهیزات پزشکی مرتبط با شنوایی ، کلیه محصولات ارایه شده در وبسیات هایسمعک به قیمت تجارتی و همراه با تخفیفات حجمی و دوره ای انجام می شود. با توجه به خرید مستقیم و بدون واسطه ای که در این سایت اتفاق می افتد، می توانید مطمئن باشید که خرید منصفانه ای را انجام می دهید.کلیه تعرفه ها و قیمتگزاریهای هایسمعک ، تحت نظارت سازمان آورال انجام می شود که این خود برگ زرین دیگری در عملکرد هایسمعک می باشد.

روش تحویل کالا

هایسمعک دارای امن ترین شیوه ارسال کالا می باشد. پس از خرید از فروشگاه هایسمعک، حداکثر ظرف 48 ساعت کاری، کالا در تمام نقاط ایران قابل تحویل می باشد. در مورد خریدهای بالای 100 هزار تومان، ارسال بصورت رایگان می باشد.

در مورد هموطنان ما در خارج از ایران، ارسال کالاهای با قیمت بیشتر از 2 میلیون تومان بصورت رایگان انجام می شود. در مورد سمعک و کالاهای با ارزش بالا، هزینه بیمه ارسال، به مبلغ نهایی افزوده می گردد.

آدرس فروشگاه

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، برج سروستان، واحد 306

تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن