سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | کم شنوایی | پیر گوشی | سمعک پشت گوشی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند ||Info@hisamak.com

قیمت سمعک را بدانید

خانه » blog » قیمت سمعک را بدانید

قیمت سمعک را بدانید

قیمت سمعک دیجیتال

قیمت سمعک دیجیتال و قیمت سمعک معمولی با توجه به انواع برند ها متفاوت می باشد. قیمت سمعک دیجیتال به عواملی نظیر تکنولوژی های بکار رفته، نوع سمعک، کیفیت صدا و سایز آن دارد. اگر به تازگی دچار اختلالات و کم شنوایی شده اید و متخصص شنوایی و اودیولوژیست برای شما استفاده از این دستگاه را توصیه کرده است احتمالا مایل به دانستن قیمت سمعک دیجیتال و قیمت سمعک معمولی نیزهستید. به این منظور لازم است به مراکز یا فروشگاه های عرضه آن مراجعه نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین دستگاه مورد نیاز خود را از بین انواع دستگاه های مختلف  انتخاب نمایید. حتی معیار شما می تواند انتخاب سمعک بر اساس بودجه خودتان باشد. ما در کلینیک سمعک قلهک با کیفیت ترین ها را به شما ارائه می دهیم و تضمین می کنیم که تمامی محصولات موجود در کلینیک ما دارای بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی نیز هستند. برای اطلاع از قیمت سمعک دیجیتال و قیمت سمعک معمولی با ما تماس بگیرید یا به صورت حضوری به کلینیک  های سمعک مراجعه فرمایید. سمعکهای دیجیتال دستگاه های پزشکی پیشرفته ای هستن که بایستی به دقت تجویز و تنظیم شوند.

قیمت سمعک با بیمه

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک “های سمعک” مجموعه ای از محصولات شنوایی معتبر از برند های معروف مثل زیمنس آلمان، ویدکس دانمارک، اتیکن دانمارک، فوناک سوئیس، استارکی آمریکا و یونیترون کانادا را برای شما عزیزان عرضه می دارد. تمامی این برندها دارای مدل هایی از نوع دیجیتال هم هستند. برای اطلاع از قیمت این دستگاه و مشاهده ی انواع مدلهایی که می تواند برای شما با توجه به میزان کم شنوایی، نوع شغل شما، سن شما و سلیقه ی شما و البته میزان بودجه ای که در نظر دارید مناسب باشد، به صورت حضوری به کلینیک سمعک قلهک مراجعه نمایید تا راهنمایی های لازم در اختیارتان قرار گیرد. قیمت نوع دیجیتال  آن با بیمه تا حدی کاهش یافته و همه بیمه ها اعم از تامین اجتماعی، خدمات درمانی و سلامت مبلغ تعیین شده برای این محصول را تحت پوشش قرار می دهد. اگر دارای دفترچه بیمه هستید می توانید از تعرفه ی بیمه سمعک استفاده کنید که در نتیجه هنگام خرید محصولات شنوایی قیمت آن ها برای شما کاهش می یابد.

قیمت انواع سمعک

انواع سمعک و قیمت آن را می توان با توجه به نوع ناشنوایی یا کم شنوایی مشخص کرد. قیمت انواع سمعک بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. انواع مختلفی از این محصولات در دسترس است که علاوه بر سایز ، دارای سطوح مختلفی از تکنولوژی هستند.

قیمت انواع سمعک بر اساس سطح تکنولوژی، سایز، نوع، مارک، گارانتی و… تعیین می شود.  می توانید با کمک پزشک متخصص خود در مورد نوع و قیمت سمعک مورد نیاز خود مشورت کنید و همچنین اطلاعات جامعتری را در مورد سمعک تجویز شده به دست آورید. قیمت سمعک هر چه بالاتر باشد از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است. افراد زیادی  هنگام خرید سمعک قیمت آن را به نوع تکنولوژی به کار رفته در سمعک ترجیح می دهند که بهتر است برای داشتن دستگاهی مطمئن و با کیفیت قیمت سمعک خوب را به سمعک مدل پایینتر ترجیح دهند.

فروش سمعک در تهران

خرید سمعک  با قیمت مناسب باید تحت نظر پزشک متخصص و شنوایی شناس مجرب در کلینیک صورت گیرد تا بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید. فروش تجهیزات و دیگر امکانات این محصول از جمله مسائلی است که متخصص شنوایی در داشتن شنوایی بهتر می تواند به شما کمک کند تا در صورت نیاز از این تجهیزات خریداری کنید. فروش سمعک در تهران درمراکز متعددی صورت می گیرد. کلینیک سمعک های سمعک با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده خدمات ویژه ای را در این زمینه به کاربران ارائه می دهد.

برای حداکثر بهره مندی از دستگاه خود و جلوگیری از هرگونه آسیب به سیستم شنوایی، روند تجویز و تنظیم آن بایستی توسط متخصص شنوایی با تجربه صورت گیرد. قیمت سمعک دیجیتال در مدلها و مارک های مختلف دارای مقادیر متنوعی است و حدودا از یک میلیون تومان شروع می شود. اکنون با ما تماس بگیرید: ۲۲۲۱۲۱۲۷ – ۰۹۱۰۲۰۰۴۵۶۵

سمعک دیجیتال

قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک زیمنس حداقل از حدود ۱۷۸۰۰۰۰ تومان شروع شده و در رده های بالاتر با توجه به تکنولوژی، نوع، سیستم وایرلس و لوازم جانبی افزایش می یابد. قیمت سمعک زیمنس در رده های مختلف تکنولوژی آن متفاوت است. این دستگاه شنوایی زیمنس بیش از ۱۳۰ سال سابقه درزمینه تولید دستگاه های شنیداری دارد و همواره از خوش نام ترین و باکیفیت ترین محصولات شنیداری  به حساب می آید. تکنولوژی بالای سمعک زیمنس آلمان باعث شده است که این دستگاه در طبیعی بودن صدای محیطی بسیار بی نظیر عمل کند.  کیفیت ساخت بالا، وسایل جانبی حرفه ای، امکان برقراری ارتباط وایرلس با موبایل و اپلیکیشن، خاصیت ضد آب و برقراری اتصال دو گوشی بین سمعکها باعث بیشترین میزان رضایت کاربران از تولیدات زیمنس شده است. قیمت این دستگاه زیمنس به دلیل تکنولوژی منحصر به فرد و همچنین بهره گیری از گارانتی بین المللی بصرفه می باشد. با توجه به تغییراتی که در شرکت سمعک زیمنس ایجاد شده است، برند سونوا جایگزین سمعک زیمنس شده است.

قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک زیمنس حداقل از حدود ۱۷۸۰۰۰۰ تومان شروع شده و در رده های بالاتر با توجه به تکنولوژی، نوع، سیستم وایرلس و لوازم جانبی افزایش می یابد. قیمت سمعک زیمنس در رده های مختلف تکنولوژی آن متفاوت است. این دستگاه شنوایی زیمنس بیش از ۱۳۰ سال سابقه درزمینه تولید دستگاه های شنیداری دارد و همواره از خوش نام ترین و باکیفیت ترین محصولات شنیداری  به حساب می آید. تکنولوژی بالای سمعک زیمنس آلمان باعث شده است که این دستگاه در طبیعی بودن صدای محیطی بسیار بی نظیر عمل کند.  کیفیت ساخت بالا، وسایل جانبی حرفه ای، امکان برقراری ارتباط وایرلس با موبایل و اپلیکیشن، خاصیت ضد آب و برقراری اتصال دو گوشی بین سمعکها باعث بیشترین میزان رضایت کاربران از تولیدات زیمنس شده است. قیمت این دستگاه زیمنس به دلیل تکنولوژی منحصر به فرد و همچنین بهره گیری از گارانتی بین المللی بصرفه می باشد. با توجه به تغییراتی که در شرکت سمعک زیمنس ایجاد شده است، برند سیگنیا جایگزین سمعک زیمنس شده است.

قیمت سمعک فوناک

قیمت سمعک فوناک حداقل از ۹۶۰۰۰۰ تومان شروع شده و با توجه به رده و مدارات و سطح تکنولوژی قیمت آن افزایش می یابد.

این محصول با نام تجاری فوناک یکی از برند های اصلی تجهیزات شنوایی است و محصولات خود را در سطوح و سایز های متنوعی در اختیار قرار می دهد. فوناک تولیدات  دستگاه های شنوایی نامرئی خود را در رده های مختلفی در اختیار کاربران قرار می دهد و علاوه بر این ، در زمینه ارائه سیستم های وایرلس و FM پیشرو می باشد. سمعک فوناک امروزه با تکنولوژی که در ساخت دستگاه های شنوایی خود ایجاد کرده است در بازار رونق چشمگیری گرفته است.فوناک بعنوان یکی از گزینه های قوی برای خرید سمعک کودک مطرح می باشد.

قیمت سمعک یونیترون

سمعکهای یونیترون یکی از بهترین انواع تولیدات دستگاه های شنوایی می باشد. قیمت سمعک یونیترون حدودا از ۱۳۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود و با افزایش سطح تکنولوژی  آن افزایش می یابد. سمعکهای یونیترون در بیش از ۲۰ کشور نمایندگی و در ۴۵ کشور عرضه می گردد. کیفیت تولید محصولات یونیترون بالاست و پیشرفت زیادی در این زمینه داشته است. کیفیت صدای خوب، بهره گیری از لوازم جانبی کامل، خدمات مناسب و گارانتی معتبر از ویژگی های تولیدات یونیترون است. با توجه به این موارد قیمت این دستگاه های یونیترون مناسب به نظر می رسد.

نکاتی که قبل از تهیه و خرید سمعک باید به آن توجه نمود

  • تست شنوایی: باید یک تست شنوایی کامل که شاملPTA  (تست تن خالص) و تست گفتاری است انجام دهید یا در کودکان ASSR, ABR
  • نوع فعالیت فرد: فردی که فعال  و در جامعه است یا کودکی که در سن یادگیری و زبان آموزیست، یا فرد بازنشسته که مشکل حرکتی نیزدارد، این سه دسته در تجویز دستگاه  در یک دسته نیستند.
  • نوع محصول از نظر شکل ظاهری: سمعک از نظر شکل ظاهری مدل های مختلفی دارد، یا کاملا درون مجرای گوش است (  IIC  یا   CIC) یا پشت گوشی معمولی است ( BTE ) یا محصولاتی  با فتینگ باز است و رسیور آن داخل مجرای گوش است (RLE ) که با توجه به افت بیمار و خواست او یکی از این مدل ها برایشان آماده می گردد. بهتر است برای خرید سمعکحتما با پزشک متخصص مشورت کنید.
  • بررسی از نظر عملکرد: سمعک دیجیتالی_ یا هوشمند_  یا فراهوشمند باز با توجه به نیاز فرد استفاده کننده و مقدار بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته می توان انواع مختلفی را معرفی کرد و فرد با توجه به جمیع شرایط انتخاب می کند.
  • اکسسوری هایی که با بعضی از این دستگاه ها مچ می شود و باعث راحتی فرد استفاده کننده می گردد، مثل وسیله ای که برای راحتی شنیدن صدای تلویزیون استفاده می گردد یا وسیله ای برای صحبت راحت با موبایل
  • میزان انتظار از آن:  با توجه به افت شنوایی و میزان درک گفتار و میزان پردازش مرکزی دستگاه قادر به رفع درجاتی از مشکلات فرد می باشد، به طور مثال اگر فردی پردازش مرکزی ضعیف و درک گفتار پایین داشته باشد این دستگاه کمک چندانی به بهبود درک گفتار فرد نمی کند. در واقع این محصول فقط  قادر به بلند کردن صداست و در بخش فهم کلام کاره ای نیست.
  • در نوزادان به محض تشخیص کم شنوایی باید تجویز دستگاه مناسب انجام گردد حتی اگر کودک کاندید کاشت حلزون باشد.
  • اگر فردی وزوز گوش داشته باشد باید حتما مطرح نماید چون بعضی از برندهای سمعکهای مختلف برنامه ای مخصوص درمان وزوز دارند که فرد می تواند در مواقع لزوم استفاده نماید. همچنین در افرادی که وزوز گوش دارند حتما باید از مدل دو گوشی این محصول استفاده نماید.
  • اگر فردی سابقه استفاده از این دستگاه را دارد بهتر است برند مورد نظر خود را عوض نکند و دستگاه جدیدی با تکنولوژی روز از همان برند تهیه نماید.

اگر از دیگران میخواهید که گفته های خود را تکرار کنند و یا صدای تلوزیون را بیش از حد بلند میکنید و یا اینکه بعضی از صداهایی را که تا به حال به راحتی میشنیدید را در حال حاضر به سختی میشنوید ،ممکن است که شما دچار افت شنوایی شده باشید . بهتر است که در اسرع وقت به کلینیک شنوایی سنجی برای انجام تست های شنوایی مراجعه نمایید . ممکن است که به دلیل افت شنوایی نیاز به خرید سمعک داشته باشید . در صورت تمایل می توانید از خدمات مشاوره خرید این محصول در  کلینیک شنوایی سنجی “های سمعک” استفاده نمایید . همچنین کلینیک سمعک های سمعک می تواند دقیق ترین تنظیم را برای دستگاه شنوایی گوش شما  با استفاده از دستگاه پیشرفته REM  انجام دهد .

سمعک
سمعک هوشمند

قیمت سمعک نامرئی بر اساس عوامل زیادی مشخص می شود. مارک محصول، گارانتی، کیفیت صدا، تکنولوژی این دستگاه، قابلیت وایرلس و سایز آن همگی در قیمت مدل نامرئی ان نقش دارند. این مدل  یکی از پرطرفدار ترین دستگاه های موجود در حال حاضر می باشد و به دلیل خاصیتشان یعنی پنهان بودن نامرئی نامیده می شود. این نوع از محصول شنوایی در برند ها و تکنولوژی های مختلفی عرضه می شود که قیمت سمعک نامرئی هم دقیقا براساس همین عوامل مشخص می شود. قیمت این دستگاه از حدود ۱۰۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود.

قیمت سمعک هوشمند

سمعک هوشمند در واقع به دستگاهی گفته می شود که توانایی شناسایی محیط های مختلف را دارد. قیمت سمعک هوشمند بر اساس برند، کیفیت ساخت، تکنولوژی وایرلس و لوازم جانبی تعیین می شود. هرچه سطح تکنولوژی و پردازش ها بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد. قیمت این محصول حدودا از ۲۵۰۰۰۰ تومان شروع می شود.

تاثیر برند بر قیمت

کمپانی های مختلفی این محصول را عرضه می کنند. بسته به نوع مارک  قیمت آن متفاوت است. اگر مارک مربوط به یکی از کمپانی های برتر باشد قیمت نیز بیشتر است. زیرا علاوه بر کیفیت ساخت بهتر، تکنولوژی ها و گارانتی بهتری را به همراه دارند. قیمت  در برند های زیمنس، استارکی و ریساند بیشتر از سایر مارک ها می باشد.

تاثیر کیفیت ساخت در قیمت

قیمت  ارتباط زیادی با کیفیت ساخت  دارد. هرچه کیفیت ساخت ، استحکام و سیستم ضد آب آن قوی تر باشد قیمت  بیشتر است. قیمت این دستگاه از نوع مدل هوشمند در کمپانی هایی که از کیفیت ساخت بیشتری بهره می برند بالاتر است. بیشتر بودن قیمت قطعا طول عمر، طراحی و زیبایی بیشتری را به همراه دارد.

ارتباط تکنولوژی و قیمت سمعک هوشمند

مدل هوشمند این محصول معمولا دارای بیشترین میزان پردازش و تکنولوژی می باشد. هرچه میزان پردازش و تکنولوژی های تشخیص دهنده محیط بیشتر به کار گرفته شده باشد قیمت بیشتر است. سمعکهای هوشمند در مدل های مختلف دارای سطوح متنوعی از تکنولوژی های پیشرفته است. ارتباط وایرلس دوگوشی و تبادل اطلاعات، قابلیت تشخیص گفتار و نویز، قابلیت تمرکز بر گفتار، تشخیص محیط و تغییر برنامه و خصوصیات صدا همگی در رده های متنوعی ابده شده اند و تاثیر مستقیمی بر قیمت دارند.

قیمت سمعک
  • امتیاز این نوشته
5.0

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن