سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

قیمت سمعک نامرئی

خانه » blog » قیمت سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی

سمعک نامرئی به سمعکهای داخل گوشی گفته می شود که بجهت قرار گیری در کانال گوش انسان، تا حدود متنوعی پوشیده و غیر قابل رویت از فاصله متوسط است. بدیهی است این سمعکها هرگز نامرئی نمی باشند و این اطلاح صرفا از راه دور قابل عنوان می باشد و در فاصله نزدیک، تمام سمعکها قابل رویت و دسترسی می باشند. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع قیمت سمعک نامرئی آشنا کنیم.

کوچکترین سمعک

قیمت سمعک نامرئی

نحوه سفارش سمعک نامرئی :

پس از مراجعه به شنوایی شناس، وی قالب کانال گوش شما را به دقت تهیه می کند. این فعالیت رایگان بوده و شامل هزینه نمی شود. پس از تهیه قالب، شنوایی شناس قالب را توسط پیک به لابراتوآر شرکت سمعک مطبوع می فرستد. این فرآیند برای استفاده کننده شامل هزینه است. لابراتوآر شرکت سمعک،بعد از ۲ تا ۵ روز (حسب نوع سمعک مورد سفارش) پوسته مناسب برای کانل گوش شما را بر اساس قالب اولیه شنوایی شناس، ساخته و برد سمعک را داخل آن قرار می دهد. اکنون سمعک آماده است. سمعک گارانتی می شود و برای شنوایی شناس فرستاده می شود. اکنون نوبت شنوایی شناس است تا سمعک را بوسیله کامپیوتر و از روی نمودار شنوایی یا ادیوگرام شما، برنامه ریزی کند.

 

رده بندی قیمت سمعک نامرئی :

واقعیت اینست که داخل گوشی یا پشت گوشی بودن سمعک، قیمت آنرا تعیین نمی کند. تکنولوژی برد سمعک که درون پوسته برای کانال گوش شما ساخته می شود، قیمت را تعیین می کند. شنوایی شناس با توجه به کاهش شنوایی شما، انتخابهایی را پیشنهاد می کند و شما نیز با توجه به بودجه خودتان، دایره انتخابی را به وی می دهید. حالا او می دانید که مثلا در رنج ۳ تا ۴ میلیون کدام برد سمعک را برای شما در پوسته سمعک جایگزاری کند تا فیت کانال گوش شما شود.

۱- قیمت سمعک نامرئی نسل ۱ و ۲ : این سمعکها دیگر تولید نمی شوند.

۲- قیمت سمعک نامرئی نسل ۳: بین ۸۰۰ هزار تومان تا ۱٫۵۰۰ هزار تومان

۳- قیمت سمعک نامرئی نسل ۴: بین ۳ میلیون تا۸ میلیون تومان

۴- قیمت سمعک نامرئی نسل ۵: بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان (فقط در مراکز شنوایی شناسی معتبر)

 

بهترین و پیشرفته ترین سمعکهای دنیا را فقط از ” های سمعک ” تهیه نمایید:

تلفن ۲۴ ساعته: ۲۲۲۱۲۱۲۷

5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (8 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 بازدید مجدد)
تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن