سمعک،قیمت سمعک،بهترین سمعک،خرید سمعک: 22212127 - 09102004566|Info@hisamak.com

کنترل شنوایی

خانه » کنترل شنوایی
کنترل شنوایی

شنوایی شناس و کنترل شنوایی

متخصص کنترل شنوایی یا شنوایی شناس، در زمینه تشخیص و درمان مشکلات شنوایی یا تعادلی تخصص دارد. او از ابزار و روش های مختلفی از جمله سمعک ، وسایل کمک ارتباطی، پیشنهاد جراحی کاشت حلزون توسط پزشک متخصص و … برای درمان استفاده می کند. دادن آموزش به خانواده ها و خود فرد دارای مشکل شنوایی، طراحی و اجرای برنامه های حفاظت شنوایی برای کارخانه ها و مراکز صنعتی، اجرای برنامه های غربالگری نوزادان و دانش آموزان، طراحی و ساخت ابزار و تجهیزات محافظ گوش از دیگر کارهایی است که شنوایی شناس در آنها نقش فعال دارد.

کنترل شنوایی

کنترل شنوایی

کنترل شنوایی در مدارس و مهد کودکها :

گام دوم دسترسی به ارزیابی تواناییهای عملکری کودکان، مهد کودکها و مدارس می باشند. ارزیابی شنوایی در این مراکز با سهولت و دقت بالا انجام می شود. از آن جایی که مشکلات شنوایی دومین علت ارجاع خانواده به پزشک در سنین پایین می باشد و از روی اهمیت شنوایی در بلوغ ارتباطی کودک ، می توان انتظار داشت که ارزیابی شنوایی در مهد کودک، پیش دبستانی ها و مدارس، یکی از مهمترین اصول مداخله زودهنگام و اقدام بموقع و از مظاهر توانبخشی مبتنی بر جامعه می باشد.

های سمعک با درک صحیح از اهمیت کنترل شنوایی در مهد کودکها و مدارس، مجری یکی از وسیعترین برنامه های غربالگری در کشور است که تاکنون توسط بخش خصوصی کشور برگزار گردیده است.

بهترین مرکز سنجش شنوایی کودکان : های سمعک

تلفن : ۲۲۲۱۲۱۲۷

آدرس ما:

[wpseo_map width=”400″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″]

  • کنترل شنوایی
5.0

خلاصه

اگر شما هم نکتته ای در زمینه کنترل شنوایی و غربالگری شنوایی دارید، اضافه نمایید.

تبریک می گوییم
شما به شنوایی خود اهمیت می دهید و برای سلامتی آن، های سمعک را مطالعه می کنید، خوشحالیم
close-image

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن