سمعک | خرید سمعک | قیمت سمعک | سمعک نامرئی | کم شنوایی | پیر گوشی | سمعک پشت گوشی | سمعک وایرلس | سمعک دیجیتال | سمعک هوشمند ||Info@hisamak.com

کوچکترین سمعک

خانه » blog » کوچکترین سمعک

کوچکترین سمعک

کوچکترین سمعک

اولا که همین حالا شرط می کنیم که سمعک وسیله ای برای افراد ناشنوا یا سخت شنوای نیست. همانند عینک سمع وسیله ای برای کسانی است که می خواهند حس کاملی را تجربه کنند. حال چه بر سمعک گذشته که اصرار به مخفی کردن و کشف کوچکترین سمعک داریم در جای دیگری بحث می کنیم.  اما اگر می خواهید که سمعکتان تا حد ممکن کوچک باشد، های سمعک در این مقاله سعی دارد نیاز شما را مرتفع کند. یادمان باشد، سمعک یک پروتز کمکی با تکنولوژی بالا است. این وسیله وقتی به ما کمک کننده است که برای ما تجویز شود. برای گوش ما و شنوایی ما. قویا شما را از تهیه سمعک از مغازه های تجهیزات پزشکی منع می کنیم. این اقدام می تواند به باقیمانده شنوایی شما آسیب جری وارد کند. یا دیدگاه شما را به این وسیله سودمند تغییر دهد.

کوچکترین سمعک

کوچکترین سمعک

برای خیلی از افراد به ویژه خانم ها ، زیبایی بسیار اهمیت دارد و استفاده از سمعک های سایز بزرگ و سمعک هایی که نامرئی نیستند زیبایی گوش را تحت تاثیر قرار می دهد . سازندگان سمعک در سراسر جهان این نکته را مد نظر قرار داده اند. آنها سعی در ایجاد کوچکترین سمعک ها داشته اند. به گونه ای که توسط دیگران قابل رویت نباشد و یا حداقل در نگاه اول به چشم نیاید . سمعک های نامرئی به عنوان کوچکترین سمعک ها  به صورت سفارشی و بر اساس اندازه و شکل گوش شما، در عمق داخل کانال گوش قرار می گیرند. به طوری که هیچ کس نمی تواند آن ها را ببیند و کاملا در درون گوش شما قرار می گیرند .

سمعکهای کوچک و نامریی را از های سمعک بخواهید:

در کلینیک شنوایی و سمعک های سمعک بر اساس شرایط گوش بیمار و میزان افت شنوایی وی ، یکی از انواع کوچکترین سمعک ها در برندهای مختلف مثل استارکی ، یونیترون ، ویدکس ، زیمنس و …. به او پیشنهاد می گردد .

باید بدانید که با کوچک شدن سمعک، تغییراتی در قابلیتهای سمعکهای برندهای مختلف بوجود می آید. لزوما سمعکهای کوچک برای همه انواع کم شنوایی سودمند نیست. با کارشناس خود در های سمعک مشورت کنید تا سمعک مناسب شنوایی شما را معرفی نماید. انواع سمعک های نامرئی در های سمعک موجود می باشد و ما براساس سلیقه و نیاز بیماران خود این نوع از با کیفیت ترین سمعک ها را به آنها توصیه می نماییم .

 

کوچکترین سمعک

کوچکترین سمعک ۲

کوچکترین سمعک های نامرئی

– سمعک Intiga از برند اتیکن :

یک سمعک هوشمند می باشد که در داخل کانال گوش قرار می گیرد ، دارای قابلیت هایی مثل تشخیص نشانه های گفتاری می باشد . این سمعک در وضعیتی نزدیک به پرده ی گوش بیمار قرار می گیرد.  بنابراین وضوح و کیفیت صدا بسیار خوب خواهد بود . این سمعک یکی از کوچکترین سمعک ها ی موجود در جهان است .

– سمعک Soundlens از برند استارکی :

سمعکی است نامرئیکه در عمق کانال گوش بیمار جای می گیرد . دارای ویژگی هایی مثل کنترل فیدبک بسیار عالی، حفاظت گفتار و تکنولوژی کاهش نویز می باشد

– کوچکترین سمعک نانو Nano از برند فوناک :

این سمعک دارای حداقل اندازه با حداکثر کارایی به عنوان یک سمعک کاملا پیشرفته در محیط های مختلف شنوایی می باشد. نانوی فوناک مناسب افت های شنوایی ملایم تا متوسط-شدید است.

– سمعک میکرو CIC از برند یونیترون :

کاملا نامرئی با قرارگیری در داحل کانال گوش می باشد . سمعکی هوشمند و تخصصی است.

[divider style=”dotted” top=”20″ bottom=”20″]

یادمان نرود، کوچک و بزرگ بودن سمعک ارتباطی با عملکرد و خوبی و بدی آن ندارد. اجازه بدهید شنوایی شناسان های سمعک در مورد بهترین شکل سمعک شما قضاوت کنند.

قبل از اتخاذ هر تصمیم با ما تماس بگیرید: ۲۲۲۱۲۱۲۷

ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک در منزل: 09102004566

کوچکترین سمعک

کوچکترین سمعک
  • کوچکترین سمعک
5.0

خلاصه

کوچکترین سمعک

درحال ارسال
امتیاز کاربر 4 (1 رای)

خرید،مقایسه و بررسی بهترین سمعک های دنیا در های سمعک. تلفن گویا: 22212127 رد کردن